За не подання декларації про доходи чиновник отримав штраф

Притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу виконувача обов’язків начальника Гощанського виробничого управління житлово-комунального господарства.

Таке рішення ухвалив районний суд, розглянувши складений прокурором Гощанського району протокол про вчинення посадовцем адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Встановлено, що він, перебуваючи на посаді інженера з організації, експлуатації та ремонту Гощанського ВУЖКГ і одночасно виконуючи обов’язки начальника Гощанського ВУЖКГ, будучи посадовою особою публічного права, що отримує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету та виконує організаційно-розпорядчі функції, в порушення вимог ст.12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» не подав за місцем роботи декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012рік.

Рішення суду набрало законної сили.

Прокурор Гощанського району
Ярослав Квятковський

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети