За наслідками публікацій: реакція влади й мешканців

Діяльність порталу, газети ЗС спрямована не тільки на інформування краян про події, що відбуваються в місті, районі, регіоні й т.д, а й на спонукання до дій, виправлення некомфортних ситуацій, запобігання небажаних конфліктів.

Реакцій влади, мешканців на наші публікації вистачає. Як у коментарях на сайті, так і в приватних чи публічних розмовах. Дехто пробує не помічати нас, хоч реагувати все одно змушені.  Приємно, що все більше стає людей, у т.ч чиновників, які розуміють, що інформація має надходити читачам не викривлена й приправлена солодкою пудрою, а така, як є, інколи не зовсім приємна. Маємо сказати також, що до кого б ми не звертались за коментарем чи роз’ясненням – нам ніхто не відмовив у цьому, в сенсі: відмовив – розвернувся і пішов. Трапляються відмовки, формальні коментарі, люди бояться говорити на диктофон чи на камеру. Бо до нас цього ніхто на Здолбунівщині не робив. Усі звикли раз у тиждень взяти газету в руки й прочитати завчасно написані статті до професійних чи релігійних свят, розбавлені прес-релізами влади й оголошеннями. Тому ні громадськість, ні ЗМІ не виконували функцій громадського контролю влади й “сторожового пса демократії” так, як би це мало бути. Щоправда частину цієї роботи робили місцеві політики, проте коли кожна зі сторін побувала у владі – всі взаємно заспокоїлися, бо дива не сталось. Ні при одних, ні при других.

Не було звички в простого мешканця попитати владу, як вона розпоряджається спільним майном і ресурсами. Тому коли ми про це її питаємо, то інколи отримуємо відповіді ще в стилі кінця 80-х на кшалт “а нащо це воно вам знати”. Доводиться в повторних запитах і публікаціях роз’яснювати навіщо.

Є позитивні приклади, як оперативно після публікацій вирішуються питання й проблеми в місті та районі. Їх ви можете знайти на сторінках нашого сайту, а ось і декілька нових прикладів:

Відірвані частини тренажерів…

…успішно полагоджені

polagodyly trenager

trenager_3

trenager_1
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Другий атрибут для гри у волейбол віднайдено, вмонтовано, трава на майданчику викошена, й ігри вже там почались.

gidropark_8gidropark_55

Cвоєрідною виявилась реакція на появу нового знаку по вул.8 Березня. Дуже слушні кометарі висловили читачі нашого порталу зокрема про ПОПЕРЕДЖЕННЯ щодо встановлення нового знаку та про заміну знаку із “Зупинка та стоянка заборонена” на “Стоянка заборонена з 6.00-14.00”. Як би там не було, станом на сьогоднішній ранок усі варіанти розвитку подій можливі, так як сам знак… зник. Якщо він після вихідних з’явиться з врахуванням побажань автолюбителів, то це буде ще одне свідчення уважного читання нашого порталу й прислуховування до побажань мешканців, якщо ж знак так і не знайдеться або з’явиться той же без змін, то, думається, можна передбачити, що це самовільний спосіб боротьби водіїв із нововведеннями від здолбунівської ДАІ.

Фото при натисканні збільшуються

ЗС

znak_8bereznaznak propavВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети