За наслідками публікацій на Здолбунів CITY

По самовільному захопленню земель у Глинську:

Органи прокуратури Рівненщини продовжують виявляти та реагувати на порушення вимог законів при розпорядженні органами місцевого самоврядування землями сільськогосподарського призначення.

Зокрема, працівники прокуратури Здолбунівського району встановили, що посадові особи однієї із сільських рад уклали з комунальним закладом договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 8 га в той час, як ця земля перебуває за межами населеного пункту та питання щодо розпоряджання нею не відноситься до компетенції сільради.

Посадовці сільської ради фактично вийшли за межі своїх повноважень, передбачених ст. 122 Земельного кодексу України, адже розпоряджатися даними земельними ділянками має право виключно центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи, − повідомив прокурор Здолбунівського району Олег Калаур.

З метою захисту земель від неправомірних посягань прокуратурою внесено подання у сільську раду з вимогою усунути вказані порушення. Документ прокурорського реагування розглянуто і задоволено: незаконний договір оренди земельної ділянки, вартість якої становить 322 тис грн., скасовано, до дисциплінарної відповідальності притягнуто посадову особу органу місцевого самоврядування, − поінформував Олег Калаур.

 Прес-служба прокуратури Рівненської області

По вкраденим прапорам у с.Здовбиця:

Сьогодні Рівненські правоохоронці розпочали розслідування з приводу викрадення державних прапорів, факт якого зафіксовано сьогодні вночі у селі Здовбиця Здолбунівського району.

Про це повідомила  керівник сектору зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області Тамара Лисенко.

Прапори зняли з флагштоків на в’їзді в село, біля перукарні та сільського магазину.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети