. За лаштунками роботи депутата Верховної Ради | Здолбунів City

За лаштунками роботи депутата Верховної Ради

Депутат ВРЧасто чуємо: що ж ті депутати роблять окрім як кнопки тиснути? Навіщо їм помічники? Чим вони займаються в час вільний від засідань і як працюють їх політичні партії? Кореспондент Здолбунів City побувала там – куди не пускають без перепусток і підготувала відповіді на всі запитання. Найвідповідальніший депутат ВР (за рейтингом Слово і Діло) лідер партії “Народний Контроль”-  Добродомов Дмитро Євгенович погодився на пропозицію Ольги Ферар поділитися найцікавішим зі Здолбуновом. 

Першим було запрошення на засідання комітету з питань запобігання і протидії корупції, оскільки саме Дмитро Євгенович є його секретарем. Взагалі комітет займається переглядом, обговоренням і дає експертні висновки щодо законопроектів. Чи  не містять вони корупціоногенних факторів перед поданням їх до Верховної Ради. Саме на цьому засіданні було затверджено звіт роботи за минулу сесію. В ньому вказано що 91 законопроект саме мають ознаки потенційної корупційної небезпеки. Сама процедура проходить у формі обговорення і голосування. Варто зауважити – присутніми на комітеті було багато журналістів і студенти-юристи. Це є свідченням прозорості роботи даного комітету. У випадку недосконалого розуміння якогось конкретного законопроекту – запрошуються відповідні експерти для роз”яснень, які теж є присутніми і доповідають під час засідання. Засідання комітету

Робочий день якісного депутата вимагає неабиякого терпіння і життєвої енергії. План дня прописаний похвилинно майже до опівночі. Так само детально прописаний і наступний місяць, правда ще з можливістю внесення змін до графіку.

Наступним пунктом знайомства був офіс партії Народний Контроль у Києві. Молода і надзвичайно активна команда займається переглядом усієї інформації що надходить з регіонів. Це дзвінки-звернення, відеосюжети, затвердження і внесення рекомендацій, підготовка дайджесту, документообіг, ведення сайту та ще безліч всього. Сам депутат проводить в офісі ділові зустрічі та детально цікавиться роботою команди. кабінет Народного Контролю

Неабияку частину робочого дня складають і виступи на телебаченні. Постійні запрошення на телеканали надходять Дмитру Євгеновичу щоденно. Першого дня це був 3S.tv, наступного запис на 112, а згодом Інтер. Та ще велика кількість інтерв”ю, брифінг. Так політик доносить свою позицію стосовно всього, що цікавить громадян і демонструє своє бачення відповідних проблем чи ситуацій у країні.Добродомов Д

28 січня у Верховній Раді точились надзвичайно цікаві дискусії. Було прийнято проект Закону 3812 щодо зміни регламенту ВР про зміни до Конституції України. Пояснювальна записка до проекту закону вказує: Реалізація положень цього Законопроекту на практиці дозволить забезпечити більш демократичну процедуру внесення змін до Конституції України та надасть більше часу для обговорення важливих для конституційного ладу країни змін.

Та була частина депутатів котрі були рішуче проти таких змін до регламенту, що дозволятимуть змінювати Конституцію в новому порядку. Пропоную переглянути за посиланням поіменне голосування. 

Гройсман

Також Верховна Рада України надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Клюєва С.П. Обговорення було наповнене скепсисом та розумінням того, що сам пан Клюєв далеко за межами країни. Така згода скоріш просто офіційна, хоч і занадто затягнута у часі. ВР

Що ж роблять помічники депутата? Найвідповідальніше на мою думку- це перегляди всіх звернень від громадян. Їх дуже багато. Кожен лист перечитується і на нього максимально реагується. Помічники також формують графік відповідно від необхідності візитів та важливості зустрічей депутата, згодом узгоджуючи з ним. Добродомов у свою чергу постійно ознайомлюється зі всіма законопроектами що розглядаються на комітеті та на засіданнях Верховної Ради. Радиться з помічниками, формує свою позицію і доносить завдяки пресс-службі – до виборців. Насправді це величезна робота, яка потребує багато сил і від помічників, і від справді відповідального депутата. Помічники

Прозорість, відкритість, готовність продемонструвати свою роботу та гостинність показала абсолютно вся команда пана Дмитра. Неабияк радієш факту- в парламенті є люди небайдужі до України, які готові сміливо і чесно виправдовувати довіру перед виборцями.

Ольга Ферар

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Disqus

  Однако Ольга далеко пойдете коли журналист никому не известной доселе “здолбунов сити” дошел до Верховной Рады и даже там в Киеве данный ресурс люди уже знают. Цены Вам здесь нет, как ещё не переманили…. вот вопрос. Так держать.

 • Юрко

  Приеднуюсь до думки попереднього коментатора!!!
  Олю, яка ваша думка щодо мого коменту на http://zdolbunivpravda.com/breaking/ob-yednuyemo-ukrayinu-rozdilyayemo-zdolbunivshhynu/? Чи не хотiли би ви виступити iнiцiатором i органiзатором?

  • Ольга Ферар

   а чому мене питаєте? ви і можете виступити в цій позиції. а я вважаю – це не реально. в кожного своя думка і кожен думає що правий і різні суперечності по різним темам. це просто буде гармидер нікому не потрібний. і знову кожен побачить все зі своєї дзвіниці і це опише. Тому нам лишається вишуковувати золоту середину і зерно. Є влада, є опозиція. Коли опозиція стає владою – будується біля неї нова опозиція. Круговерть суперечностей дозволяє тримати одне одного в тонусі. Головне не забувати про звичайних людей))) а їм в свою чергу не дозволяти маніпулювати собою.

 • Анатолій Бондарчук

  Олю, хороший матеріал. Цей ресурс у поміч:
  https://rada4you.org

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама