За фактом зникнення дівчини Рівненська прокуратура розпочала кримінальне провадження..проти міліції

Вчора здолбунівський простір облетіла звістка про пошуки зниклої неповнолітньої дівчини. Писали про це й у Здолбунів CITY. Але насторожив той факт, що шукають дівчину, яка відповідно до міліцейського повідомлення зникла ще 03.03.2013 року. не пройшов цей факт повз очі й Здолбунівської прокуратури.

znykla

Повідомляє прокуратура Здолбунівського району.

У ході проведеної перевірки прокуратурою району було встановлено, що з 3 березня до Мізоцької школи-інтернату не повернулась учениця 10 класу. Її мати 1 березня забрала на вихідні додому, а ось назад вже дівчина не повернулась. Мати зниклої 6 березня звернулась із письмовим зверненням до начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС, однак реакції зі сторони міліції мати не дочекалась.

Протягом півроку з березня місяця починаючи інтернат 6 разів звертався до райвідділу щодо розшуку учениці але і ці звернення не мали належної реакції.

Хочемо нагадати нещодавний брифінг в обласній прокуратурі, де Здолбунівський район прозвучав серед тих, хто не не вносив відомості про кримінальні правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За результатами перевірки внесено відомості до єдиного реєстру досудового розслідування за фактом безвісного зникнення неповнолітньої, а також за фактом службової недбалості службових осіб Здолбунівського РВ УМВС. Підслідність у цій справі визначена за слідчим відділом прокуратури Рівненської області. Мають претензії також характеру прокурори й до службових осіб Мізоцького інтернату.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети