За економію тепла виплатять гроші

Родини області зможуть отримати у середньому 700 гривень як одноразову виплату. Її сума буде дорівнювати вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Механізм монетизації зекономлених грошей передбачає такі етапи:

до 1 червня газо — та електропостачальні організації мають підготувати списки громадян, які не використали в повному обсязі призначену субсидію і мають економію.

до 1 липня місцеві органи соцзахисту населення мають повідомити всіх субсидіантів про право на отримання монетизованої виплати.

Мешканці Рівненщини повинні подати до органів соцзахисту населення заяву, де вказати куди перерахувати кошти — на картковий рахунок чи відділення «Укрпошти”. І вже до 1 вересня мають бути здійснені абсолютно всі виплати.

Прес-служба РОДА


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети