За дощ у Здолбунові таки будуть платити – рішення виконкому

podatok na doshВиконком Здолбунівської міської ради на своєму засіданні   24.07.2013  прийняв рішення № 148  Зміни до Правил приймання стічних вод підприємств у міську каналізаційну мережу міста Здолбунів. Детально про проблематику стягування цієї плати ми писали тут.

Ці зміни роз’яснюють механізм обрахунку плати за сток дощових вод. Окрім того, зазначені розрахунки будуть відкориговані на коефіцієнт виду площі стоку і виду поверхні. Не зрозуміло для чого в таблиці залишили показники, які стосуються  міст з населенням більше 50 тис.чоловік. Із повним текстом рішення і формулами можна ознайомитись на офіційному сайті Здолбунівської міської ради.

 

ЗАГАЛЬНИЙ КОЕФІЦІЄНТ

стоку дощових вод територій населених пунктів

                                                                                  для площ стоку з різним видом поверхні

 1. Населені пункти з чисельністю населення від 250 тис. осіб до 1000 тис. осіб, а також  промислові підприємства і виробництва, розміщені на території усіх населених пунктів: -коефіцієнт 0,7

покрівлі будинків і споруд, асфальтобетонні   покриття – 0,7

бруковані або щебеневі мостові -0,5

райони населеного пункту без дорожніх         покриттів, сквери, бульвари -0,25

газони – 0,1

райони багатоповерхової забудови – 0,45

2. Населені пункти з чисельністю населення від 50 тис. осіб до 250 тис. осіб -0,45

3. Населені пункти з чисельністю населення до 50 тис. осіб -коефіцієнт 0,35

 
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети