За допомогою Privat24 можна викликати таксі

приват24Мобільний банк Privat24 запустив нову послугу для користувачів iPhone – виклик та оплата таксі. Як повідомили в банку, така функція працює в оновленій версії iOS-додатка https://itunes.apple.com/ru/app/privat24/id326277589. З її допомогою можна не тільки замовити таксі, але й самому вибрати тип автомобіля, розрахувати вартість поїздки та оплатити її банківською карткою.
На сьогодні за допомогою iPhone у Privat24 можна замовити та оплатити онлайн послуги таксі у 18 українських мстах, серед яких Київ, Львів, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Житомир, Луцьк, Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Полтава, Суми та Маріуполь.

Також власники карток ПриватБанку можуть замовляти та оплачувати таксі через веб-версію www.privat24.ua Приват24 або в Android- https://privatbank.ua/ru/apps/privat-24/?nomob=1 додатку.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети