За декілька днів розпочнеться призив випускників військових кафедр

Про це в коментарі “Українській правді” розповів представник управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Юзеф Венскович.

 Він сказав, що наказ набуде чинності після юстування, яке має відбутися до кінця тижня.

На запитання, яка кількість офіцерів буде призиватися, він відповів “небагато”.

“Якщо поділити ту кількість осіб, яких будуть призивати, на 25 адміністративних одиниць, то будуть десятки з області. Тобто, незначна кількість”, – сказав він.

“Не складе проблеми відібрати цю кількість серед офіцерів запасу, враховуючи те, що за останні 7 років у нас підготовлено 70 тисяч (офіцерів первинного офіцерського складу, які отримали військову підготовку у військових навчальних закладах, але не служили – ред.)”, – сказав Венскович.

За його словами чисельність призваних у кожній області буде залежати від кількості військовозобов’язаних офіцерів запасу, які перебувають на обліку.

“Є загальна чисельність (офіцерів, яких треба призвати – ред.) і залежно від кількості військовозобов’язаних офіцерів запасу, які перебувають на обліку, там буде розподіл. Це все залежить від облікових даних”, – сказав він.

УПВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети