З понеділка Здолбунівщина залишається “помаранчевою”

Завершилося засідання комісії, яка приймає рішення щодо життя громади в умовах пандемії. Коментує голова громади Владислав Сухляк:

Здолбунівська громада залишається у помаранчевій зоні ❗️
Сьогодні, 28 березня, відбулось оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Здолбунівської міської ради. Наша громада залишається у помаранчевій “карантинній зоні”, проте встановили додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, а саме:
🔺Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, заходів з оцінювання якості освіти.
🔺Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів.
🔺 Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.
Зазначу, що заклади освіти, ринки та заклади громадського харчування продовжують свою роботу у відносно звичному карантинному режимі, однак з посиленим контролем за дотриманням карантинних норм.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети