З понеділка школи Здолбунівської громади на дистанційному навчанні

Станом на 9 квітня 2021 року по громаді підтверджено захворювання на коронавірусну інфекцію у 2739 осіб. Активно хворіють 389 жителів – інформує Здолбунівська міська рада.

Протягом останніх 7 днів зареєстровано 195 нових випадків.

Загалом, за весь період 2322 особи одужали, 28 – померло. Сьогодні на лікуванні в КНП «Здолбунівська центральна міська лікарня» знаходиться 101 особа з яких 5 – у відділенні АІТ. 51 хворий перебуває на кисні. Загалом заповненість ліжок для хворих на Covid- 19 в закладі складає 54.5%.

Тож, з метою запобігання подальшого ускладнення епідемічної ситуації та поширення на території громади Covid- 19 комісія вирішила:

Перевести 5-11 класи загальноосвітніх шкільних та позашкільні навчальні заклади громади на навчання з використанням дистанційних технологій з 12.04.2021

Призупинити відвідування закладу дошкільної освіти «Усмішка» Здолбунівської міської ради з 12.04.2021 по 16.04.2021 (включно).

Більше про обмеження, читайте у ПРОТОКОЛІ позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Здолбунівської міської ради:Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети