З Києва привозимо дипломи, а у Здолбунові невідомі

дермансько-острозький парк на виставці (2)Не так, щоб зовсім не відомі, проте не так, як би хотілось! Мова йде про національний природний парк Дермансько-Острозький. Державна установа, близько десятка штатних працівників, п’ять років існує на території Здолбунівського та Острозького районів. Хто чув, бачив у роботі, відвідував цей парк?

Ми говоримо про агротуризм, народних умільців, туристичні стежки по району, популяризацію краю серед потенційних туристів, а самі не можемо спопуляризувати себе серед своїх. Маючи таку установу як національний парк, такі стенди, які були виставлені у Києві, де нещодавно побували працівники парку на туристичній виставці, мають побувати у ВСІХ школах Здолбунівщини, на базі бібліотек – відбутися презентації, подібні київській, усі туристичні агенції Рівненської області, що спеціалізуються на внутрішньому туризмі – мають побувати на розроблених у парку туристичних маршрутах, а учні – на навчальних екологічних стежках.

Це добре, що є налагоджена співпраця із ближніми до парку освітніми установами, добре, що ведеться наукова робота, відвідуються симпозіуми і виставки, але таке природне багатство заслуговує на значно більшу відомість і ширше використання!

14 квітня – Гурби, буде безліч людей. Приїздить – привозьте свої буклети і роздайте людям!

Микола Орлов

Нижче фотозвіт про перебування працівників парку на виставці у Києві.

25-27 березня 2015 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України проходила 21 Міжнародна туристична виставка «Україна – подорожі, туризм», на якій презентували національні парки з різних куточків України в т.ч і НПП “Дермансько-Острозький” дермансько-острозький парк на виставці (1) дермансько-острозький парк на виставці (3) дермансько-острозький парк на виставці (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети