З 1 січня вартість харчування в садочку 15 гривень

За 1 день перебування в садочках міста відтепер плата за харчування складатиме 15 гривень. Таке рішення прийняли депутати міської ради. З них 9 гривень сплачуватимуть батьки, 6 – за рахунок коштів бюджету. Певні категорії громадян матимуть пільги.

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 грудня 2015 року

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2002р. №1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» та наказом міністерства освіти і науки України від 21.11.2002р. №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. З 01 січня 2016 року розмір плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах встановити в розмірі 60 відсотків від вартості харчування на день.

2.Від плати за харчування дітей відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у дошкільних навчальних закладах.

3. Від плати за харчування звільняються батьки:

-дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

-дітей працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків;

-дітей-інвалідів і дітей батьків інвалідів І, ІІ групи;

-дітей батьків учасників бойових дій.

4. Розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

5. Звільнити батьків, які є учасниками антитерористичної операції, від плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах на період проведення антитерористичної операції. Підставою для надання даної пільги вважати витяг з наказу відповідного командира (начальника) або довідки, виданої відповідними уповноваженими органами, про відрядження особового складу самостійно або у складі підрозділу (частини) для участі в антитерористичній операції .

6. Плата за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата, до банківських установ. Керівники дошкільних навчальних закладів несуть відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі невнесення плати в установлені строки ці суми стягуються в порядку, визначеному чинним законодавством.

7. Рішення міської ради від 22 січня 2015р. №1303 «Про порядок обчислення плати за утримання дітей в дошкільних закладах міста Здолбунова» з 1 січня 2016 року вважати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики (голова Броніч А.Й.), а організацію виконання – на керівників дошкільних навчальних закладів міста Здолбунова.

Міський голова І.О. Ольшевський.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети