Юрій Луценко: Переговори з Януковичем були провальними

Переговори з Януковичем були провальними. Скасування диктаторських законів та пропозиція обміну заручників на адмінприміщення – явно не є виконанням вимог Майдану.

Про це Юрій Луценко пише на своїй Фейсбук-сторінці.

«Поведінка Януковича і його команди свідчить, що наші бурбони так нічого і не зрозуміли, так нічому і не навчилися. Доморощений монарх ліг на лікарняний і передав нам, що він умиває руки. » – пише Юрій Луценко.

Повний текст допису:

Тим часом ситуація в країні загострюється.

1.Продовжується індивідуальний терор проти активістів Майдану. Горять машини, пакують в тюрми, катують в лісах.Відкрито звучать заклики до розколу країни. Нас явно штовхають на ескалацію насилля. Ціль – ввести надзвичайне положення, яке покриє всі злочини і перетворить Україну в Малоросію.

2.Міжнародні санкції та безумство влади вивело частину українських олігархів з стану безумовної підтримки Януковича. Партія Регіонів у Верховній Раді тріщить на очах. Необхідність повернення до парламентської республіки захоплює все більшу кількість пасажирів владного Титаніка.

3.В той же час в країні – реальний дефолт. При січневому плані податків у 30 млрд грн реально надійшло 5. В січні треба сплатити понад 1 млрд дол МВФ. При цьому Москва відмовилася фінансувати український бюджет до формування нового Уряду.

Що я пропоную в цій ситуації?
Треба припинити розмови про збільшення учасників переговорів з диктатором. Не ми, а він має просити їх відновлення.
Для цього:

1. Максимально активізувати розбудову рядів Самооборони Майдану. Сьогодні їх 5 тисяч. І влада з цим рахується. Організованих і дисціплінованих захисників Майдану має бути 50 тисяч – тоді нас будуть боятися. Всі в ряди Самооборони – така задача для кожного прихильника революції в Києві та на місцях !

2. Всі лідери парламентської опозиції мають припинити будь-які торги за урядові посади та квоти. Майдан має поставити Януковичу ультиматум – без повернення до демократичної Конституції 2004 року ніякого Кабміну створити ми не дамо. Час і наближення дефолту працює на нас.

3. До відкриття наступної сесії ВР всі зусилля мають бути направлені на створення нової антидиктаторської більшості. Обрання нового Голови ВР стане знаком готовності відновити парламентсько – президентську республіку.

4. Після повернення Конституції 2004 року слід створити Уряд народної довіри. Особлива увага – до нейтральності силового та фіскального блоку.
Виведення Генпрокуратури, МВС, Мінюсту та податкової з-під контролю Межигірської Сім`ї є не тільки гарантією безпеки активістів Майдану, але й необхідною умовою чесних виборів.

5. Єдиним предметом переговорів з Януковичем має бути термін президентських виборів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети