Юні IT-спеціалісти та веб-дизайнери виборювали першість у Здолбунові

І знову березневий ранок 28 числа 2013 року покликав учнів Здолбунівського району в загальноосвітню школу №6. Не дивлячись на те, що в розпалі канікули, школа зібрала на конкурс повний актовий зал дітей. Адже учні чекають його завжди з нетерпінням. Це районний конкурс електронного малюнка та Web-сторінки серед учнівської молоді, який ось уже шостий рік поспіль проводиться в нашому районі. Він став популярним серед школярів не лише тому, що переможці отримують цінні призи та кожен учасник отримує заохочувальний подарунок, а й дає можливість самореалізуватися в створенні малюнків, презентацій, Flash-анімації, відеороликів засобами комп’ютерної техніки. Кожен учасник може запропонувати свої роботи, подивитися роботи інших учнів, усвідомити свої недоліки та порадуватись перемогам. Він започаткований 2007 року з ініціативи учителя інформатики Здолбунівської гімназії Михалка Ю.І. та підтриманий районним методичним об’єднанням учителів інформатики Здолбунівського району як альтернатива олімпіаді з інформатики, яка фактично стала олімпіадою з програмування. Конкурс корисний не тільки дітям, а й учителям. Ми маємо змогу побачити та розкрити талант дитини, підтримати його своїми рекомендаціями, допомогти реалізувати в житті. Ми, дорослі, сприймаємо світ таким, як він є: реальним. Діти ж у своїх роботах намагаються показати його таким, яким вони хотіли б його бачити. І ми повинні зробити його таким. Адже діти – це наша радість, наша надія, це наше майбутнє!

   Конкурс електронного малюнка та Web-сторінки проходив у чотирьох номінаціях. На запрошення взяти участь у незалежному журі конкурсу відгукнулися головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Вибач А.В., завідувач кабінету інформатики Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Буняк В.О., старший викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету Гульчук В.А., представник фірми «КомпАс» Ковальчук О.С. та заступник директора Здолбунівського районного центру зайнятості Шнайдер О.Ф.

   Цікавими та неповторними виявилися роботи наших учнів. Практично всі учасники конкурсу проявили творчу майстерність при виконанні робіт, зацікавленість комп’ютерною графікою і дизайном. Оцінюючи творіння дітей, члени журі брали до уваги повноту розкриття бачення теми, рівень володіння технікою, креативність, охайність в оформленні роботи. Журі з приємністю відзначили, що рівень виконання робіт та їх наповнення щороку зростають. Отож, підсумувавши результати своєї роботи, журі визначило переможців конкурсу. Ними стали:

   у номінації створення малюнка за допомогою графічних редакторів на тему “Візитівка мого міста(села)” учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Семенюк Іван (І місце), учениця 11 класу Здолбунівської гімназії Маховська Анастасія (ІІ місце) та учень 7 класу Новомощаницької ЗОШ І – ІІ ступенів Гнатишин Максим (ІІІ місце);

   у номінації створення презентації засобами MS PowerPoint на тему “Моя майбутня професія” учениця 9 класу П’ятигірської ЗОШ І – ІІ ступенів Сощук Уляна (І місце), учень 10 класу Ступнівського НВК «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Гнатишин Богдан (ІІ місце) та учениця 11 класу Здовбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Панасюк Іванна (ІІІ місце);

   у номінації створення Flash-анімації на тему “Якби козаки в сучасній школі вчились” учень 8 класу Бущанської ЗОШ І – ІІІ ступенів Савчук Вадим (І місце), учениця 10 класу Здолбунівської гімназії Колєєва Олександра (ІІ місце), учениця 8 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №4 Левченко Віта (ІІІ місце);

   у номінації створення відеоролика на тему “Соціальна реклама” учень 9 класу Здовбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Новіцький Дмитро (І місце), учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ №4 Круглій Тетяна (ІІ місце), учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Бельмасов Олександр (ІІІ місце).

   Всі переможці отримали дипломи відповідних ступенів та цінні подарунки із рук представника фірми «КомпАс», постійного спонсора конкурсу електронного малюнка.

   Також представником Здолбунівського районного центру зайнятості населення було відзначено цінним подарунком роботу учениці 11 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 Шарко Юлії.

   Крім того всі учасники вище названого конкурсу отримали заохочувальні подарунки, надані Здолбунівською фірмою «КомпАс» в особі Юрія Шменделя та Здолбунівським районним центром зайнятості населення (директор Бабич С.М.).

Голова журі,

методист Здолбунівського

райметодкабінету

В.Александрук, фото http://rivneosvita.org.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети