ЄС і можливості для молоді

Хочете дізнатися більше про Європейський Союз, знайти однодумців та відкрити нові можливості? Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні», який запускається Представництвом ЄС в Україні, надасть чудову можливість перевірити свої знання про Європейський Союз, втілити у життя нові ідеї, знайти друзів та партнерів.

 Обирайте найцікавіше для себе:

Що?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Де?

 

Коли?

 

·         З грудня 2018 року приєднуйтеся до оновленої платформи спілкування та взаємодії Мережі ЄС https://euroquiz.org.ua/network-eu. Сайт Euroquiz.org.ua, на якому зібрано останні новини та блоги європейських експертів та активістів, дозволить вам бути проінформованими щодо розвитку євроінтеграційних процесів в Україні. До мереж ЄС належать євроклуби України, випускники EU Study Days та програми Еразмус, Інформаційні центри ЄС, експерти Team Europe, учасники European Union Visitors Programme, Молоді європейські посли, Асоціація випускників Коледжу Європи.

·         З грудня 2018 року по червень 2019 року на сайті euroquiz.org.ua триватиме онлайн-вікторина про ЄС. Цього року Євровікторина буде розбита на тематичні блоки: культура, історія, соціальне життя та географія ЄС, відносин між Україною та ЄС. Дізнайтеся, які грані ЄС Ви знаєте найкраще, та вигравайте призи та сувеніри!

·         Протягом лютого – вересня 2019 року відбудуться 15 Днів кар’єри ЄС в різних куточках України. Вони допоможуть вам набути нових знань і навичок, дізнатися про попит роботодавців,  виклики для молодих фахівців, познайомитися та обмінятися досвідом з представниками прогресивних вітчизняних та європейських компаній.

·         До 1 лютого 2019 року євроклуби України мають можливість взяти участь у Конкурсі проектів. 20 євроклубів, які запропонують найкращі ідеї проектів, – отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проекту. Переможці будуть нагороджені спеціальними сертифікатами від Представництва ЄС та запрошені на Форум мереж ЄС у вересні 2019 року.

 

https://euroquiz.org.ua/

 

Грудень 2018 – вересень 2019 років

Долучайтеся! Грайте! Перемагайте!

 За додатковою інформацією звертайтеся по телефону (063) 786 45 94 чи пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua.

Довідкова інформація: Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація «Відкрите суспільство».Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети