Яценюк відправляє на Рівненщину міністра пояснювати те, чого ще немає

агітатор від урядуЯк повідомила Українська правда, члени Кабінету міністрів їздитимуть регіонами України з поясненнями нової політики та цілей уряду. Про це на відкритті засідання Кабміну в п’ятницю заявив прем’єр Арсеній Яценюк.

“Ми розпочинаємо цього року поїздки міністрів регіонами для того, щоб мати відкритий діалог і пояснювати людям нашу політику, цілі, які ми сповідуємо, і як ми будемо досягати результату”, – сказав він.

Крім того, за його словами, під час цих поїздок міністри пояснюватимуть місцевим представникам влади, як використовувати нові повноваження, які вони отримали завдяки децентралізації.не бреши

“Треба, щоб на місцях, в кожній області ми ще раз усім пояснили. Просили додаткових прав – уряд віддав частину повноважень на місця, тепер цими повноваженнями місцеві органи влади повинні скористатися на благо громадян кожної відповідної території”, – сказав прем’єр.

Від ЗС: Ми єдині в Україні, хто пропустив, що у нас вже децентралізація почалась?? Чи то зміни до податкового й бюджетного кодексів не підтверджені жодними іншими законодавчими актами – це й є децентралізація? Та ще й прийняті на коліні й із голосу.

Танки на відео, з яких фарба злазить, які комбати приймати не хочуть на баланс, а тепер децентралізація без децентралізації??поле чудес_1

А як же ПЛАН проведення тих самих заходів із децентралізації, що з нього виконано? Пункт про внесення змін до згаданих вище Кодексів і все?

Розпорядження Кабінету Міністрів України від від 18 червня 2014 р. № 591-р “Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 червня 2014 р. № 591-р
Київ

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

 

Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, що додається.

 

Прем’єр-міністр України                      А.ЯЦЕНЮК

Інд. 71

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 18 червня 2014 р. № 591-р

ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

1. Розробити концептуальні пропозиції на засадах децентралізації, субсидіарності, повсюдності та спроможності місцевого самоврядування щодо:

внесення змін до Конституції України стосовно реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині децентралізації фінансів, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування.

Внесення змін до Земельного кодексу України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з розпорядження земельними ділянками, у тому числі за межами населених пунктів.

Внесення змін до Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” (нова редакція).

Законодавчого врегулювання порядку вирішення питань адміністративно-територіального устрою України. 

2. Розробити проекти Законів України:

“Про внесення змін до Закону України “Про органи самоорганізації населення” (нова редакція).

“Про внесення змін до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (нова редакція).

  “Про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (нова редакція).

У тримісячний строк з дня набрання чинності Законом України про внесення змін до Конституції України щодо реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади;

“Про місцеві органи виконавчої влади”.

3. Забезпечити супроводження у Верховній Раді України проектів Законів України:

“Про місцевий референдум”.

“Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

4. Розробити та внести в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України проекти нормативно-правових актів про затвердження:

методики формування спроможних територіальних громад.

перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей.

5. Розробити та затвердити в установленому порядку державні стандарти (нормативи) якості адміністративних, соціальних та інших послуг, що надаються населенню у відповідних сферах.

6. Забезпечити:

розроблення навчальних програм для посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та державних службовців з питань децентралізації фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування.

утворення регіональних робочих груп з підготовки перспективного плану формування територій громад відповідного регіону.

проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади із залученням представників органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, громадських організацій, міжнародної технічної допомоги.

 заслуховування звітів відповідних центральних органів виконавчої влади щодо стану виконання завдань, передбачених цим планом заходів.

І все протягом 2014 року, про що так розпинались і Президент, і Яценюк, і Гройсман.

Може, простіше почати із цього списку і відмітити вже зроблене із обіцяного, а потім телекартинку набивати новими пиками із черговими надутими щоками й нещирими словами.подайте на децентралізаціюДоповнено 11.01.2015. А генерал, який танки показушні на телекамери втюхати хотів за участі Президента,  вже у відставці!! То, може, спочатку закони по децентралізації всі з народом (тим, хто хоче і здатен обговорювати, решта пасивних – значить погоджуються) обговорити і прийняти, а потім їздити розказувати, які ви цяці.

звільнення генерала

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"

Comments are closed.

 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети