Якими можуть стати оклади держслужбовців з 1 травня

Уряд пропонує встановити мінімальний розмір посадового окладу групи 9 у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного чи кількох районів, міст обласного значення, із 1 травня 2016 року в розмірі 1723 грн. Про це йдеться в проекті постанови КМУ «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році».
Цим проектом також затверджуватиметься: схема посадових окладів державних службовців за групами з оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів; розмір набавок за ранги державних службовців; прирівняння посад державної служби до відповідних груп оплати праці. Схема посадових окладів державних службовців за групами з оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів пропонується така:
1
2

Окрім того, розроблено й проект постанови КМУ «Про умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування у 2016 році». Згідно з нею, схема посадових окладів для працівників, які виконують функції з обслуговування з урахуванням юрисдикції державних органів, пропонується така:
3
4

Деякі питання оплати праці державних службовців.pdf
Про умови оплати праці працівників державних органів.pdf

Розмір надбавок до посадових окладів за ранги державних службовців:
5

Джерело: https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/yakimi-budut-posadovi-okladi-derzhsluzhbovtsiv-ta-obslugovuyuchogo/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети