. Яким хоче зробити інклюзивний центр у Здолбунові, розповіла його директор | Здолбунів City

Яким хоче зробити інклюзивний центр у Здолбунові, розповіла його директор

Конкурсною комісією Здолбунівської районної ради 11 жовтня 2018 року проведено  конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Здолбунівський інклюзивно-ресурсний центр» Здолбунівської  районної ради. До конкурсу був допущений один претендент Устянчук  Наталія Анатоліївна, яка за результатами конкурсного відбору  і визнана переможцем.

 Ось що Наталія Анатоліївна розповідає, яким вона бачить майбутній центр:
Дякувати Богу в Здолбунівському районі система допомоги нашим дітям на етапі врегулювання. Можливо на початкових етапах та не ідеально, але врегульовується. Від народження та встановлення діагнозу ви маєте можливість звернутись в інклюзивно-ресурсний центр, де отримаєте псхолого- педагогічний супровід, консультацію та підтримку. Надалі, не залежно від важкості діагнозу ваша дитина може відвідувати центр! Центр має бути відкритий для всебічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років, і він буде відкритий!

Інклюзія зараз в тренді. Багато уваги, але маю неспокій, відчуття, що ми знімаємо лише вершки. Поясню: приміщення, обладнання, спеціалісти – це круто коли це все є. Але, наші діти особливі не лише тому, що в них особливі освітні потреби. Вони завжди все життя будуть залежати від нас, не особливих. Від нашої уваги, від нашої готовності  допомагати, від щирості нашого серця. Можна бути супер-спеціалістом, знати десятки методик, але не «вміщати» особливих дітей. Центр не тільки має займатися корекцією, розвитком, а мусить ділитись своїм серцем, енергією, любов’ю. Тому, коли в мене питають, в чому особливість такого центру, хочу щоб вона була в тому, що тут дітей ЛЮБЛЯТЬ, розуміють а вже тоді, займаються, соціалізують і т. д.

Щодо приміщення, обладнання, спеціалістів. Маємо велику надію, що влада району нас цим забезпечить! Що центр не стане формальністю, тому, що його зобов’язує відкрити законодавство. А все ж стане “мекою” корекційних послуг Здолбунівського району!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 3,67 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама