Якість адміністративних послуг обговорять у Здолбунові

9 лютого о 12.00 в конференц-залі Будинку культури цементників (м. Здолбунів, вул. Грушевського, 7, 2 поверх) відбудеться круглий стіл, під час якого будуть представлені результати моніторингу якості надання адміністративних послуг у Здолбунівському районі та рівня публічності роботи Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Організатор заходу Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».

Під час заходу буде обговорено шляхи покращення якості надання адміністративних послуг, будуть озвучені рекомендації для покращення рівня публічності роботи ЦНАП.

Участь у заході візьмуть участь:

Анатолій Бондарчук – керівник проекту, Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».

Віталій Герман – керівник Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному.

Світлана Муляр – завідувач сектору «Центр надання адміністративних послуг» Здолбунівської РДА.

Наталія Орлова – начальнику Здолбунівського районного управління юстиції.

Інна Миронюк – директор Здолбунівської ЦСПШБ.

Круглий-стіл відбудеться в рамках реалізації проекту «Моніторинг якості надання адміністративних послуг та перспектив електронного урядування у Здолбунівському районі», який здійснює Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».

Реалізація цього проекту стала можливою у результаті перемоги у конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», що проводився у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Cоюзу та адмініструється РОГО «Комітет виборців України».

За докладнішою інформацією звертайтесь:

Анатолій Бондарчук, координатор проекту

тел.: +38 096 918 74 08 E–mail: 

tolyabondarchuk@gmail.com Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети