Які земельні ділянки пропонують учасникам АТО у Здолбунівському районі?

Землевпорядна служба Рівненщини підготувала Альбоми-атласи, котрі містять інформацію про зарезервовані земельні масиви для учасників АТО. Пропонуємо вашій увазі викопіювання з публічної кадастрової карти Здолбунівського району:
Богдашівської сільської ради з нанесенням земельного масиву державної власності орієнтовною площею 0,20 га зарезервованого для передачі у власність для ведення садівництва учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.
богдашів

Глинської сільської ради з нанесенням земельного масиву державної власності орієнтовною площею 6,7694 га зарезервованого для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.
глинськГлинської сільської ради з нанесенням земельного масиву державної власності орієнтовною площею 9,9506 га зарезервованого для передачі у власність для ведення садівництва учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.
глинськ2
Копитківської сільської ради з нанесенням земельного масиву державної власності орієнтовною площею 0,90 га зарезервованого для передачі у власність для ведення садівництва учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.
копитків

Здовбицької сільської ради з нанесенням земельного масиву державної власності орієнтовною площею 6,00 га зарезервованого для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.
здовбиця

Спасівської сільської ради з нанесенням земельного масиву державної власності орієнтовною площею 2,2783 га зарезервованого для передачі у власність для ведення садівництва учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.
спасів

Здолбунівської міської ради з нанесенням земельного масиву державної власності орієнтовною площею 2,64 га зарезервованого для передачі у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.
здолбун

Урвенської сільської ради з нанесенням земельного масиву державної власності орієнтовною площею 0,45 га зарезервованого для передачі у власність для для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.
урвенаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети