. Які пріоритети таке й фінансування? | Здолбунів City

Які пріоритети таке й фінансування?

Надихнуло на створення нового опитування на ЗС візуальне споглядання за декількома спорудами розташованими поруч по вул.Кн.Ольги і на перехресті з вул.Б.Хмельницького. Новобудова в білосиніх кольорах скоро відчинить двері своїм відвідувачам. Відремонтований магазин. Утеплена і розфарбована прокуратура і між ними сиротлива бібліотека для дітей та юнацтва.

І саме приміщення і територія навколо так і просяться до уваги. Центр міста. Дитяча!! бібліотека. Долучитись до змін можуть і районна влада, в підпорядкуванні якої і є бібліотека, міська – наприклад, дитячим майданчиком, ремонтом тротуару, самі молоді люди і читачі та персонал бібліотеки – в частині благоустрою. А чого б ні? Спільними зусиллями можна багато що зробити! (Голосування щодо цього праворуч на сайті)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама