. Які пріоритети таке й фінансування? | Здолбунів City

Які пріоритети таке й фінансування?

Надихнуло на створення нового опитування на ЗС візуальне споглядання за декількома спорудами розташованими поруч по вул.Кн.Ольги і на перехресті з вул.Б.Хмельницького. Новобудова в білосиніх кольорах скоро відчинить двері своїм відвідувачам. Відремонтований магазин. Утеплена і розфарбована прокуратура і між ними сиротлива бібліотека для дітей та юнацтва.

І саме приміщення і територія навколо так і просяться до уваги. Центр міста. Дитяча!! бібліотека. Долучитись до змін можуть і районна влада, в підпорядкуванні якої і є бібліотека, міська – наприклад, дитячим майданчиком, ремонтом тротуару, самі молоді люди і читачі та персонал бібліотеки – в частині благоустрою. А чого б ні? Спільними зусиллями можна багато що зробити! (Голосування щодо цього праворуч на сайті)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Disqus

    Бібліотеки втратили актуальність як бібліотеки і тут спорити нема сенсу, у тому вигляді як є типу читання книжок бібліотека це пережиток давніх часів віддаючий совковістю. Тобто треба не так виглядом приваблювати дітей як тим що у середині. Усім відомо що діти майже книжок не читають, користують інтернет але якщо змішати потрібне з цікавим то бібліотеки можна відродити. Скажу як. Бібліотека має обладнатися классами по цікавості де з допомогою компьютерів, книжок та кураторів створити класси наук. Клас географії, клас хімії, клас знань математики, клас іноземних мов чи біології де діти науковці цікаво проводили би час та робили відкриття. Кураторами можуть бути наприклад вчителі, основа занять платна, бібліотека мала би кошти на розвиток та закупівлю обладнання. Є вчителі які на дому вчать але могли би вести курси знань відкрито як приватні підприємці. Чому не втілити ідею де і книги, і інтернет та цікаво. Була би така собі мала комерційна академія наук. А те що я бачу тепер, ну зміните фасад, нафарбуєте губки а нутро не цікаве нікому.

    • Здолбунівсіті

      цікава ідея! Тематично, з користю для занять і профорієнтаціно! А щодо посту, ніхто і не казав тільки про оновлення фасаду, мова якраз йде про нутро! але із іншим декором ззовні. Досвід того, що може бути в бібліотеці (а це купа приміщень по району) в інших регіонах і країнах є. Мережу треба зберігати, але начинку значно освіжати.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама