. Які повноваження будуть в громадах після об'єднання | Здолбунів City

Які повноваження будуть в громадах після об’єднання

decentralizationПідбірка якісних методичних матеріалів по децентралізації влади в Україні! У посібниках ілюстративно і доступно розписано порядок формування обьєднаних громад, їх повноваження після об’єднання, проблемні і поки що не вирішені питання, перелік законопроектів, які мають бути прийняті найближчим часом, ЗРАЗКИ рішень місцевих органів влади з усіх питань процесу децентралізації.

ЗАКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНО децентралізація Зразки,  децентралізація Методика,  децентралізація Посібник

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Борис

    Здолбунів сіті – молодці! Саме ви перебрали на себе функції державних органів виконавчої влади та керівництва органів місцевого самоврядування з проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо організації добровільного об”єднання громад та його юридичного забезпечення. Дуже корисний і потрібний матеріал для практичного застосування, в першу чергу, для тих, на кого покладено повноваження із реалізації процесу децентралізації. Дуже хочеться вірити, що, не лише члени територіальних громад скористаються цими матеріалами, а, принаймні, хоч перечитають, не кажучи вже, що скрупульозно їх вивчать і проаналізують, усі, без винятку, держслужбовці району від спеціалістів до начальників, усі депутати місевих рад, працівники райради, міськради, а особливо – голови місцевих рад. Не полінуйтесь, ознайомтесь і вивчіть самі та поясніть людям. Чому ініціатором доведення до людей подібних матеріалів не є районка “Нове життя”, сайти міськради, РДА, селищної, сільрад, в яких вони створені, інші інтернет ресурси?

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама