Які кроки здолбунівська влада робить для убезпечення громадян

Мова йде про роботу організацій та установ, які засновані органами влади, про прийом в цих установах, власне про заходи безпеки для своїх громадян які живуть на відповідній території. І як про це інформують самих громадян.

Здолбунівська РДА: Запущено гарячу лінію, цілодобове чергування в РДА відповідального працівника, щоденні засідання відповідної комісії, розміщення про це інформації на сайті РДА. Інформаційних розсилок, повідомлень для ЗМІ, брифінгів не проводилося.

Здолбунівська райрада: на сайті жодної інфо по темі.

Здолбунівська міська рада: навіть сайт не працював на момент збору інформації.

У соцмережах:

Здолбунівська РДА: оперативні новини із сайту продубльовані на сторінку.

Здолбунівська райрада: останні новини від 14 березня.

Здолбунівська міська рада: новини оперативні є про роботу комунальників, привітання. Як працює сама міська рада, як працювати заснованим нею підприємствам інформації немає.

Деякі із сільських рад уривками новини публікують у загальносільських пабліках. Наприклад, Здовбиця.

Шановні представники місцевої ВЛАДИ. Жителі чекають від вас інформації, підказок, дій.

П.С Використовувалися інформація із загальнодоступних каналів комунікацій влади із громадянамиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети