Як зникають службові квартири

Прокуратурі вже не потрібна службова квартира. Можна битися об заклад через який час вона буде приватизована, а через який знову прокуратура буде звертатися за черговою службовою квартирою.

Р І Ш Е Н Н Я (виконкому Здолбунівської міськради)

Від 31 серпня  2016 року          №  200

Про виключення з числа службових

квартиру прокуратури Здолбунівського

району по вулиці Шкільній, 33а, квартира,111,

міста Здолбунів

Розглянувши клопотання прокуратури Здолбунівського району Рівненської області, щодо виключення з числа службових квартиру по вулиці Шкільній, 33а, квартира, 111, міста Здолбунів, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 125 Житлового кодексу України, постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 року № 37 «Про службові жилі приміщення», виконавчий комітет міської ради,

В И Р І Ш И В:

Виключити з числа службових квартиру прокуратури Здолбунівського району по вулиці Шкільній, 33а, квартира,111, міста Здолбунів.

Міський голова                                                            І.О.Ольшевський

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети