Як здолбунівські “дибіли” нищать місто

lavka_2Сучасні розваги підлітків, виявляється зводяться до того, щоб знищувати створене іншими людьми. Про це можна зробити висновок із цього відео Сергія К. Троє підлітків в районі стадіону “Колос” свідомо нищать лавочки. Із виразом задоволеності на обличчі, хизуючись цим. Обережно! Ненормативна лексика.


Ми впевнені, що як тільки на відео батьки впізнають своїх дітей, вони будуть шукати можливість щоб відео зникло. Але таки вчинки мають бути оцінені і не лише батьківським паском.

17.04. 16.44 Відео відновлено і буде тут поки не відновлять пошкоджене майно!

Шановні працівники міліції. Чекаємо на ваші рішучі дії та інформацію про те хто це зробив і яке понесли покарання.

Батьки цих безвідповідальних підлітків – чекаємо від вас фотозвіту про відновлений десяток лавочок у місті!lavka_5 lavka_4 lavka_3 lavka_1

П.С “Дибілами” називають самі себе підлітки у відео.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети