Як Здолбунівська громада приймає ВПО: культура, робота, творчість

Громадська організація “ШоТам?” продовжує проєкт «Громада Діє». У якому розказує, як громади адаптуються у війну і вчаться допомагати собі та іншим.

Чи складно знайти роботу у громаді, якщо ти творча особистість, та як виглядає єдина у світі колекція хірургічних інструментів зі шпиталю вояків УПА — у нашому відео!, — пише громадська організація на своїй фейсбук сторінці.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети