Як здолбунівська адміністрація новий асфальт боронила

Такого точно не бачили ніде в районах і області загалом. Голова адміністрації та члени його команди виїхали на трасу боронити новопокладений асфальт від перевантажених фур. Що з того вийшло читайте і дивіться в коментарі Сергія Кондрачука:

Як відомо, уже декілька місяців триває капремонт траси республіканського значення Городище-Рівне-Старокостянтинів, майже 10 км. якої пролягає через Здолбунівський район. Значну кількість асфальтного покриття уже укладено, підрядник зобов’язується завершити роботи в “нормальну” пору року, тобто до дощів, снігу та морозів. Мені, як представнику влади, дуже хочеться, щоб ця відремонтавана дорога залишалася в гарному стані максимально довго, щоб потім не чути від громади “зробили дорогу на рік бо розікрали” і т.д…
Щоб по новоукладеному, свіжому асфальту не їздив транспорт з надмірною, недопустимою вагою в селі Здовбиця відповідні служби здійснюють зважування вантажівок, встановивши пересувний ваговий комплекс. Щоправда, працює він не цілодобово, а з 9 по 18 години. Як наслідок, при в’їзді у Здовбицю, за декілька сот метрів до ваги вишиковуються десятки перевантажених вантажівок, щоб дочекатися доки працівники, які здійснюють зважування, поїдуть, і водії вантажного транспорту змогли продовжити свій рух.
Вчора, отримавши сигнал від місцевих мешканців, спробував поспілкуватися з водіями, які з села Українка Острозького району везли буряк на цукровий завод до Луцька. Їхні аргументи звичні і традиційні: “перестанемо порушувати, коли перестануть красти в Києві”, “встановіть нам вагу на полі, щоб ми там зважувались”, “влада краде мільйони, а ми хочемо зайві 200 грн. дітям на хліб заробити”, “нам дороги не шкода, бо все-одно її не правильно роблять” і т.д. Поліція, яку я викликав на місце, перевірила документи кожного водія вантажівок: всі вони ідеальні. Силою “загнати” водіїв на зважування не можна. Зрештою, вони відповідають, що просто зупинилися попити кави. Або транспорт зламався і вони продовжать рух, як його відремонтують. Тобто після 18.00. Що вчора й відбулося.
Загалом на відстані до 1 км. до місця зважування вчора я нарахував 16 вантажівок. Не всі вони “з поля”, дехто віз ліс. Дехто втомився чекати і проривався в об’їзд (як на останньому фото), виїжджаючи на трасу зі Здолбунова і продовжуючи свій рух по відремонтованій дорозі. 
Сьогодні з 9.00 пересувний ваговий комплекс знову у Здовбиці. Я переконаний, вчорашні мої “друзі” сьогодні зайвого не везтимуть, адже ті їхні колеги, які вчора завантажувалися без перегрузу, встигли зробити за день по декілька рейсів. А водії, які змушені були чекати 18.00, зрештою прочекали до 19.00 і, я переконаний, не встигли доїхати до Луцька до 20.00, коли закривається цукровий завод. А тому здавали свій буряк вони лише сьогодні зранку. Буде їм наукою. Але новому асфальту від цього не легше.
Який вихід? Ситуації зарадить не пересуваний, а стаціонарний ваговий комплекс, що діє цілодобово. І його бажано встановити до того, як від зробленої дороги нічого не залишиться. Про свідомість водіїв та тих, хто їх вантажить, нічого не писатиму.

ВІДЕО тут: https://www.facebook.com/100002021632918/videos/vb.100002021632918/1483629538381086/?type=2&theaterВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети