Як здолбунівські гімназисти собі славу дослідників заробили, а вчителя в Угорщину відправили

Доконаний факт: можливостей навколо БЕЗЛІЧ! Ми тільки НЕ хочемо, НЕ можемо і НЕ користуємось ними. Причини різні, в т.ч слабке матеріально-технічне забезпечення, але здебільшого невіра, брак часу і лінь. Зокрема, якщо говорити про школи Здолбунівщини, то ми маємо гарні приклади, як і спортивні майданчики і посилки успіху, і комп’ютерне приладдя та інші корисності можна ВИГРАВАТИ навчаючись чи своєю активністю. Для цього просто потрібно не минати увагою конкурси, проекти, програми.

Ось такий конкурс був нещодавно оголошений. Суть проста але корисна: записати відео урок бажано креативний, інноваційний з використанням не менше трьох функцій інтерактивної дошки, розмістити на ютуб каналі і просувати до більшої кількості переглядів. Після першого етапу – 40 найкращих відео будуть рекомендовані до 2 етапу, де буде обрано 10 найкращих – фіналістів програми.

Вся десятка команд учнів та їх вчителів з цього предмету з якого готувався урок будуть запрошені на Фестиваль освіти у Львові, а трійка кращих ще і отримає персональні призи від колонки, смартфона до планшета, а вчитель отримає нагоду відвідати Угорщину.

Дві команди зі Здолбунівського району  взяли участь (не всі мають інтеративні дошки, тому кількість потенційних учасників з району була обмежена) у цьому конкурсі, 7а,8а класи Здолбунівської гімназії під керівництвом Наталії Володимирівни Рудик зняли чудові креативні уроки з фізики. І саме ці дві команди, єдині із усієї Рівненщини не лише пробилися до фіналу, а й між собою влаштували справжню гонитву за призове місце. Спритнішими виявилися восьмикласники, одразу за ними на рік молодші гімназисти. Здолбунів CITY активно сприяв та популяризував уроки учнів, тому радіє разом із ними!!

Обидві команди запрошені до Львова на нагородження, а продуктивний вчитель – в очікуванні поїздки до м.Сегет (Угорщина) на конференцію від компанії виробника освітньої програми Mozaik Education.

98 потенційних учасників, 40 у другому турі, 10 фіналістів, найбільша кількість з Львівщини, серед уроків найпопулярніший – фізика (трійка призерів: урок з української мови, географії, фізики).

Такими є підсумки конкурсу, який видався результативним для Здолбунівщини і цей приклад точно вартий наслідування і не лише в цьому конкурсі!

ВСІ відеоуроки фіналістів за цим посиланням.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети