Як здолбунівчани можуть отримати кредит за енегрозбереження

енергозбереженняЗ метою підвищення ефективності і зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням в Здолбунівському районі затверджено Районну програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2015 – 2018 роки.
Відповідно до Програми, позичальник зможе отримувати компенсацію відсоткової ставки у розмірі 5 відсотків річних за кредитами виданими на впровадження енергозберігаючих заходів, зокрема на купівлю котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії) та енергозберігаючого обладнання і матеріалів. Відшкодування за кредитами здійснюється Здолбунівською РДА на підставі укладених договорів про співробітництво з ПАТ «Державний ощадний банк України» (далі – банк) та реєстру позичальників, які мають право на отримання відшкодування, поданого банком.
Обов’язковою умовою для включення банком відомостей до реєстру позичальників є подання таким позичальником копій документів, що підтверджують цільове використання кредитних коштів, відповідно до умов кредитного договору.
Обсяг коштів на реалізацію Програми щороку визначається при затвердженні районного бюджету та, за потреби, коригується протягом року в межах можливостей районного бюджету.
Детальний перелік енергоефективного обладнання та матеріалів на які надається кредит, а також перелік документів, які необхідні для відшкодування відсотків за користування кредитом можна переглянути за посиланням http://zdolbun.gov.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=2187.
Окремо зазначаємо, що обласною програмою відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2015–2018 роки, передбачено відшкодування відсоткової ставки у розмірі 15 відсотків річних за кредитами.
Таким чином, отримавши кредит за державною програмою з утеплення житла мешканці району отримують відшкодування частини суми кредиту у розмірі від 20 до 70 відсотків з державного бюджету, 15 відсотків річних з обласного бюджету та 5 відсотків річних з районного бюджету.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети