Як здолбунівчанка боронила мову у Києві

Як відомо, 5 червня Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про засади державної мовної політики, ініціаторами якого є народні депутати від Партії регіонів Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов. За дане рішення проголосували 234 із 248 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Своїми враженнями від провального голосування та про сутички з правоохоронцями, які захищали прибічників антиукраїнського законопроекту, поділилися голова Рівненської обласної організації Української Народної Партії Світлана Ніколіна

 

Світлана Ніколіна:

 На мою думку, це була не перемога влади, а ганебна поразка опозиції. Причиною ж поразки була її крайня неорганізованість. Не відкидаю існування невідомих нам домовленостей та інтриг між представниками влади та лідерами так званої об’єднаної опозиції.

Під час ганебного голосування я перебувала в залі засідань ВР і мені було соромно спостерігати, як дві опозиційні фракції під проводом Яценюка просто мовчки спостерігали, як голова ВР В.Литвин ставить на голосування законопроект Колесніченка. Вони навіть не спробували стати на заваді здачі українських інтересів.

Наразі опозиція виправдовується, що просто не встигла зірвати голосування. Можна довго виправдовуватись і казати про те, які «ми будемо сильні потім». Або вони сильні зараз, або вони сильними не будуть ніколи.

Саме катастрофічна слабкість та бездарність самопроголошених опозиціонерів й призвела до того, що сьогодні відбулося. І в цій ситуації єдиною надією України є орієнтація на народний спротив, бо поки вожді під парламентом ділили місця для кращої картинки по телебаченню, в Парламенті відбувалася ганебна процедура голосування.

Я вважаю, що ініціативу має перебрати народ, громадські організації. А партії зобов’язані отямитись і працювати разом з українським народом на майбутнє, а не на псевдовождів.

На запитання Миколи Орлова про синці, сутички з міліцією п.Світлана відповіла:

Щодо мене то синці і подряпити отримані від “близької зустрічі” із Беркутом ніщо, порівняно із тим, що відбулось під куполом ВРУ. А щодо словесної перепалки із міліцією, то ми стояли вже на пішохідній зоні, а нас нас продовжували тиснути правоохоронці. Тому я порадила їм відступити на свої позиції і не зачіпати нас.

Як це відбувалось дивіться на фото:)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети