Як зареєструвати авто за новими правилами

як зареєструвати автоПроцедура продажу і купівлі автомобіля стала швидшою і безкоштовною. Довідка-рахунок, за оформлення якої потрібно було сплатити від 400 до 1200 гривень, уже не потрібна.

Натомість до переліку документів, які засвідчують правомірність продажу транспортних засобів, введено договори купівлі-продажу транспортних засобів, а також інші договори (міни, дарування та ін.). Причому оформлення договорів купівлі-продажу безпосередньо в територіальних сервісних центрах МВС є безкоштовними.

Нині при переоформленні автомобіля продавцеві і покупцеві достатньо подати до територіального сервісного центру МВС, незалежно від місця їхнього перебування, самостійно складений договір, який сторони попередньо підготували і подали (без підписів) для реєстрації в сервісний центр.

Можливий і інший варіант: особи, які мають намір укласти угоду, можуть скористатися бланком договору, що є у центрі. Бланк заповнюється сторонами власноручно в присутності працівника центру. Якщо ж особам потрібна будь-яка допомога стосовно заповнення бланка — вони можуть звернутися до адміністратора центру, який зобов’язаний надати консультацію. Варто підкреслити, що згідно з чинним законодавством відповідальність за зміст договору та його виконання покладається лише на осіб, що його укладають — про це попереджають працівники центру заздалегідь.

В процесі укладення угоди працівник сервісного центру зобов’язаний провести перевірку транспортного засобу за наявними базами даних та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. В разі, якщо транспортний засіб не перебуває в розшуку чи арешті, працівник сервісного центру реєструє угоду між покупцем і продавцем.

Цією послугою автовласники можуть скористатися незалежно від місця реєстрації чи проживання фізичної особи або місцезнаходження юридичної особи.

За повідомленням відділу управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Рівненській області.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети