Як Загородній став Задорожним, чемпіонат – олімпіадою, а ЗМІ Рівненщини проходили перевірку на уважність

Нещодавно на електронну скриньку ЗМІ прийшов ось такий лист і фото.

Прес-реліз

 Здолбунівські патріоти підтримали параолімпійську збірну Рівненської області

Нещодавно до Здолбунівської районної організації УНА, особисто до депутата Здолбунівської міської ради Валерія Задорожного, звернулись за допомогою в організації доїзду параолімпійці з Рівненщини. Лише після втручання депутата були виділені певні кошти для команди з пауерліфтингу. (депутат по центру-прим.ЗС)1

На Всеукраїнській олімпіаді відстоювати честь області будуть два спортсмени – Олександр Стутський та Олег Сумський. Змагання відбуваються в Харкові 13, 14, 15 вересня.

 «Перед виборами кандидати завжди обіцяють всього і побільше, але після обрання пам’ять неначе стирається. Вже другий рік діяльності нового скликання для спортсменів-параолімпійців здебільшого нічого не роблять, – зазначив Валерій Задорожній».

Задорожного разом зі спортсменами проводжали активісти УНА та з нетерпінням очікують їх вдома з перемогою.

Прес-служба РОО УНА.

Це дуже добре, що організації пробують розповідати про свою діяльність, поширюють новини, але …

Прес-реліз має містити хоча б елементарні контактні дані, ПІБ, телефони, щоб можна уточнити було деякі моменти. Таких контактів у цьому прес-релізі не було, ми відписали на електронну пошту, звідки прийшов цей прес-реліз, з проханням уточнити деталі або дати телефон когось, хто вказаний в повідомленні, а також телефон самої прес-служби. На жаль, ні першого, ні другого ми не отримали. Дивно.

А чому дивно, тому що і на сайті УНА ми не знайшли жодних контактних даних, за якими можна звернутись до цієї організації. А потреба така була. Чому? Тому що на фото ми впізнали депутата Здолбунівської міської ради від ВО «Свобода» Валерія Загороднього, а в повідомленні йдеться про депутата Задорожного, якого в складі міської ради немає.

Ще один момент потребував уточнення. Будь-хто, хто мав або має відношення до спорту, може уявити собі різного роду змагання: чемпіонат, кубок, спартакіаду… але от про всеукраїнську ОЛІМПІАДУ із пауерліфтінгу – такого не чули до цього повідомлення таємничої прес-служби УНА.

Пробуємо дотелефонуватись до самого п.Загороднього, номер телефон якого вже знаходили самостійно. Перший раз і другий раз п.Валерій  телефоном не зміг з нами поспілкуватись, мабуть, через те, що не чув чи був зайнятий, потім телефон був відключений. Одразу, як з’явився в ефірі, ми телефонуємо ще раз. Знову посилається на поганий зв’язок, на нашу пропозицію зустрітись в місті відповідає, що зайнятий, а завтра їде до Вінниці, тому теж не зможе зустрітись. Усі намагання з’ясувати, в чому ж заключалась допомога і куди їздив він із спортсменами, нам так і не вдалось. І хто конкретно із депутатів обіцяв і не підтримує нині спортсменів-параолімпійців.

Телефонуємо до рівненського обласного товариства «Інваспорт» з проханням повідомити нам, на яку таку Олімпіаду їздила збірна Рівненської області, на що отримуємо відповідь, що декілька чоловік справді їздили до Харкова на ЧЕМПІОНАТ України з АРМРЕСЛІНГУ серед осіб з порушенням опорно-рухового апарату. На жаль, призових місць не зайняли.

Інші, напевне, менш допитливі і не перебірливі до інформації ЗМІ, та онлайн-ресурси, в т.ч здолбунівські, оперативно поширили інформацію, яка надійшла із джерела без «опознавательных знаков» .una_unso una_zcom

Звідси висновки:

Тим, хто відправляє інформацію, – відправляти її якісну й додавати контактні дані; тим, хто приймає, завжди перевіряти й уточнювати отриману інформацію, тим, хто читає, не всьому написаному вірити :) Ми теж не ідеальні, але прагнути треба.

П.С. Сподіваємося, хоча б ключова частина повідомлення є правдивою, й спортсменам допомогли, щоб вони добралися до місця змагань.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети