Як з розумом використовувати систему відеонагляду у місті

Здолбунів цьогоріч отримав не дешеву систему відеонагляду за містом, головний пульт якої встановлено у поліції. Один мільйон коштів і на 2018 й рік ще триста тисяч, а що отримує місто взамін?

Великогабаритний транспорт по центральним вулицям вночі, розбиті ліхтарі і перебігання дороги у невстановлених місцях в 10 метрах від світлофору, зебри і рідної школи? З того відео, якщо його використовувати з благими намірами, а не з іншими…, МОЖНА ЗМОНТУВАТИ ВЖЕ З ДЕСЯТОК ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ І ЙТИ З НИМИ ПО ШКОЛАМ, установам, організаціям. Показувати як берегти своє життя і здоров’я і як не потрібно робити і як потрібно. Потреба в цьому є! Вірю, що у 2018 році здолбунівчани відчують віддачу від системи безпеки у місті.

Як, наприклад, діє подібна система у місті Долина на Івано-Франківщині. ГЛАСНІСТЬ – це правило номер один цієї системи. ВІДЕО викладає у мережу сама МІСЬКА рада, щоб поліція реагувала на порушення, а люди знали в обличчя своїх “хероїв”. Та ще й супроводжує кожне відео закликами до порядку! То може пульт перемістити до міської ради, офісу громадської організації, волонтерів, сотні самооборони чи ще кого? Щоб ефект було більше видно:)

(для збільшення фото натисніть на нього)

У Долині розбудовано власну мережу відеоспостереження. Наразі в системі функціонує 52 камери, які допомагають міській диспетчерській службі здійснювати цілодобовий моніторинг оперативної ситуації в місті.

У цілому наявність системи відеонагляду позитивно вплинула на загальну ситуацію з правопорушеннями в місті. Зокрема, випадки вчинення вандалізму скоротилися на 40%, кримінальних правопорушень – на 20%.

Крім того, система дає можливість органам поліції більш якісно розкривати різного роду злочини, користуючись записами з камер. Так, за 2017 рік було розкрито щонайменше 10 злочинів у сфері посягання на майно громадян (квартирні крадіжки, зломи автомобілів тощо)

Микола Орлов, депутат міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети