Як використати перший сніг на благо Здолбунова

snow testНезабаром може випасти сніг. Випаде і швидко зійде. Мало хто в цьому снігу бачить щось більше, ніж привід кинути сніжку чи натерти носа комусь у знак цієї події. Але такий собі сніжний тест – найпростіший спосіб визначити використання міського простору. Де люди ходять, де машини їздять, а які території та площі не використовуються. Усе це можна побачити на першому снігу. Треба тільки бути до цього готовим, якісно сфотографувати з висоти картини, і найголовніше після цього – прийняти рішення щодо перепланування пішохідних доріжок, місць паркування та руху авто. І зробити так, як людям зручно,  а не будівельникам чи архітекторам на папері.людські тропи (1) людські тропи (2) людські тропи (3)на фото Людське перепланування скверу біля Здолбунівської ЦРЛ

Інші варті уваги речі щодо планування міського простору та благоустрою Здолбунова можна глянути в дуже наочних посібниках:

Досвід США і Швейцарії для українських міст

Кращі практики облаштування міського просторуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети