. Як ви ставитесь до нової "йолки" біля Здолбунівської адміністрації | Здолбунів City

Як ви ставитесь до нової “йолки” біля Здолбунівської адміністрації

йолкаНе дає спокою чудо-ялинка, яка мала би символізувати буремні майданівські часи і нагадувати чиновникам про те що справжньою владою в країні володіє народ. Можливо коментарі здолбунівчан та відвідувачів нашого порталу підкажуть  організаторам цього перфоменсу  як насправді сприймають цей витвір біля РДА самі мешканці в т.ч відвідувачі та працівники адміністрації. Коментарі можна залишати під матеріалом, а також проголосувати у віджеті праворуч статті.

Слід відмітити, що ідея якогось символу Майдану не раз виникала в стінах будівлі на Грушевського, 14. Обговорювались як біг-борд чи просто великий транспорант на будівлі навпроти адміністрації, пам’ятний знак тощо. Доволі несподівано це трансформувалось у металеву ялинку із шинами на клумбі біля РДА. Отож ваші думки з приводу.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Дмитрий Королёв

  так могли бы и виселицк поставить и чучело там повесить с табличкой …….”он воровал бюджетные средства”

 • ігор

  можна і шибеницю але і елка згодится хай ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО не розслабляется і

 • Бовдур

  детство все это и вызивает юмор как эта йолка так и мусорные баки, это не то чем должен заниматься актив города потому как те кто делал большое бабло его делают и дальше улыбаясь себе в ухмылочку смотря на эти йолки. Многие кто когда то криминалитетом заведовал теперь надев костюмы и поцепив украинские флаги на свои здания жилья или торговли теперь ходят по администрации и как отворяли двери ногами так и отворяют. Хотите сказать они там ходят переживая за народ, пенсионеров или малоимущих? Им знаете на что малоимущие или много пьющие нужны?
  Здолбунов уже в Киеве знают что похож на базар с постоянными дрязгами и выяснениями кому рулить а кого пхать в урну, не урна нужна а прокуратура, суд и срок за содеяное тем кто отличался и жирно жил при всех властях. А активу города вместо разборов между собой брать лопаты и откидать снег руками до времени пока не заставят работать как нужно коммунальщиков, или брать фонарики и стоять вместо столбов на тех улицах что от родясь света не видели.
  Это и будет забота о городе которую люди будут видеть и будут благодарны. Люди благодарят по делам а не по выставлению таких вот йолок. Эту йолку лучше поставили бы возле ощад банка, там виднее кое кому. Так вот патриотизм больше перевести бабушку через дорогу нежели стоять и ей доказывать превселюдно когда и в какое время ей лучше перейти и каких машин бояться.

  • Олег

   “Эту йолку лучше поставили бы возле ощад банка, там виднее кое кому” – так вишукано Борцика з Дацюком ще ніхто не опускав.

 • Читач

  Складається враження, що мета життя здолбунівських “революціонерів” – вечный бой! І що всі довкола злодії, крім них -святих! Коли так, то в чому річ!? Заходьте, займайте вакантне місце голови РДА і означте свій патріотизм хорошими справами. В перервах між робочими клопотами не забувайте поглядувати на площу, де на вас чекає ялинка-шибениця і….” революціонери”! P.S. Комусь вже дуже кортить побачити на ялинці (читай шибениці) першу жертву! Чи не досить жертв?

 • Оля

  Особисто мені ця конструкція недовподоби. Якщо є потреба у
  створенні символічного експонату,будь-ласка – відведіть у музеї місце, де зможете поставити не тільки “йолку” а й інші експонати приурочені
  події. Бо пам’ять про це повинна бути. Але сама по собі ця конструкція сприймається не інакше,як заклик до агресивних
  протестів та ще й псує місцеву панораму.

  P.S Це лише моя субєктивна думка.

  • Юрій

   Сулер! Підтримую на всі 100%.

 • Микола Семенюк

  Ця композиція памятного знаку “Йолка” ще не дороблена в повному обсязі. І вигляд після повного доопрацювання зміниться але суть залишиться та сама символізувати революцію гідності, а владі постійний спомин що вона обрана народом і буде знята ним. А стосовно ставлення то я впевнений що більшості вона сподобається може декому не подобатись хто її ставив то питання інше, але що “Йолка” потрібна то пинань не повинно бути. Слава Україні!

  • Бовдур

   ну если её сейчас поставить на Пушкина, вроде дело и место ей там, но перестанут те кому она предназначена завтра крышевать “быр” они йолки убоятся? или нужно что то другое?

  • Читач

   Людина (влада), яка працює під загрозою страху – це раб! І вона буде відпрацьовувати, а не працювати! А ще, раб ніколи не буде мати своєї думки: завтра прийдуть інші зі своєю ялинкою і він стане втіленням уже їхніх інтересів! Це вимоги Майдану? І коли Ви ставите питання, що ось буде так, і аж ніяк по іншому, то це не свобода вибору, це – волюнтаризм! Чи сподобається це дійство більшості!? Як б не став так беззаперечно стверджувати – що так! Достатньо переглянути коментарі до цієї теми, щоб переконатися в зворотньому! Слава Україні!

   • Микола Семенюк

    Питання ставить народ владі, рік назад одній,а зараз іншій і питання не змінились. І ховаючи своє імя це ви пишете під загрозою страху! а коментарі 3 осіб це не є думка Здолбунівчан та жителів району. А кум Діма мене підтримає! Героям слава!!!

    • Олег

     Не бачу логіки. Йолку встановили Борцик, Тищенко, Путіліна, Ніколіна і як я розумію Ви. Ваш автомобіль на виборах був весь розмальований символікою Свободи. Вас часто бачили в компанії цих осіб і Бухала. Як я розумію Ви свободівець. То якщо у Вас та інших прихильників Бухала, які встановлювали йолку є питання до нього (влади) може треба лише піднятися на 3 поверх і поставити ці питання? Для чого встановлювати йолку? Чи Бухало без йолкі з Вами говорити не хоче?

     • Микола Семенюк

      Слава богу що мене помічають і так реагують це добре. Вимога цієї статті зіткнути лобами дві групи людей а не обговорювати Ялинку чи інші памятникі. Дуже шкода що я зараз небачу коментаря про свого тата (бо він був) тоді я поставив би безліч не зручних питань багатьом

     • INNA

      Пане Миколо судячи по коментарям Ви зірка здолбунівського масштабу.

     • Микола Семенюк

      Приємно вражений після низкі таких коментарів. Шановна Іnna як вам ялинка (Йолка) дуже хтів би почути Ваш коментар безпосередньо цієї теми.( Ще раз нагадую що вона громадою буде культурніше облаштована з національними прапорами, повсанськими. Всі бажаючі зможуть долучитись тільки хай бетон застигне краще)

     • INNA

      А вона встановлювалась з дозволу “соотвествущих органов”???? А взагалі щось би культурніше поставили, якусь лавочку, дитячий маданчик, ще одну сміттєву урну (для сміття, а не чиновників), а то місто і так не ідеальне і ще плюс якась “фігня” стоїть.

     • Микола Семенюк

      Це зовсім не “фігня” а символ революції, в якій загинуло, та пропало безвісті багато Українських патріотів. А дитячі майданчикі в нас роблять кандидати в депутати перед виборами, принаймні обіцяють. А лавочки з урнами поруч в парку є. А наш Здолбунів ми самі повинні робити чистим! На рахунок встановлення “органи” були за!

     • INNA

      Ну можливо ви праві, але розробнику 2 з мінусом.

     • Здолбунівсіті

      Ми видалили про батька бо комент був недоречний і стосувався вас як особи, а не події яка обговорюється, а про кума видаляти не будемо бо самі його згадали:)

     • Читач

      Ось це вже меня подобається! Це вже схоже на полеміку і дослухання до думки інших! Ростете, пане Миколо!

     • Бовдур

      кто такой Борцик? Нiколина? кто такие и каковы их заслуги перед народом? государством? это патриоты? город ими гордится? почему не знаю? хм. Знаю уважаемого Януля, знаю Карпетченка, знаю Новака который всю жизнь город цветами украшает, преклоняюсь перед уважаемыми людьми. А этих не знаю что йолки ставят, жаль…

    • Читач

     Ось і “кумівство” полізло! Прикро, що не знаю Вашого кума Діму, але коли його думка більш вагома за думку всіх, то майбуть – велика людина! За логікою речей, при такій Вашій повазі до Діми, більш респектабельний вигляд ця ялинка мала біля його будинку!

     • INNA

      Чому Ви переходите на особистості спочатку батьки потім кум Діма, яка Вам різниця до родичів цієї людини???? Якесь цькування, таке відчуття якби суперечка відбувалась на вулиці побили б пана Миколу Семенюка.

     • Читач

      Шановна, не маю честі знати родичів “цієї людини”! І тим більше, давати їм характеристику! Ви що, не бачите очевидного, що тут коментують? Не намагайтеся читати між рядками і приписувати коментарям своє розуміння прочитаного! До речі, пан Микола, з власної волі та виходячи з умов доцільності, залучив кума Діму до дискусі, як вагомий аргументї!!!! Гадаю, кожному зрозуміло, що в моєму пості даний “родич” втілює в собі образ літературного героя, а не конкретної особи! І ще одне: це досить не погано, що відбувається дискусія – дивись і народиться –
      така потрібна всім ІСТИНА!

     • Дмитрий Королёв

      Уважаемый дядечка….. или как там вас…. Кум Дима был самым первым кто прокентировал даное сооружение, так что еще кто кого “залучив”

     • Читач

      Уважаемый, я же вас “сынком” не величаю! Придерживайтесь политкорректности, если ведете диалог! Но, раз вы признали меня “дядечкой”, то как “племянничку” скажу, что для того что бы сделать хорошее (стоящее) дело надо прежде хорошенько подумать, дабы не опошлить ИДЕЮ!

     • INNA

      Дуже рада що ви нічого не присуєте своїм коментарям. Що ви все правильно розумієте, але це називається навязуванням своєї думки, у кожного вона є своя і будь ласка поважайте її незалежно від того яких політичних поглядів людина.

     • Дмитрий Королёв

      Хоть нашим полистческим взглядам временно не подороге, но Пана Миколу Семенюка никому ни дам обидеть))))

     • Дмитрий Королёв

      коперника 61, 5 подъезд.. Буду признателен если вы ее перенесете под мои окна)

  • Проценко С.

   Микола, якщо ви такий чесний активіст, то можливо “Йолка” і вашому батькові повинна про щось нагадувати… А то вже багато років теплі місця гріє і при різних владах непогано себе почуває. Здолбунівська “Йолка” це підкреслення неадекватності тих, хто її встановлював. Да і на майданівську ялинку цей “арматурний шедевр” зовсім не схожий.

 • Бовдур

  правильно, в городе должны родится те кто любит город и готов отдать часть времени этому городу, ведь есть такие люди которые к примеру бескорыстно клумбы в городе сажали и цветами украшали и ничего никогда не просили в замен, есть люди которые лечат от болезней и никогда не попросили взятку, есть учителя которые “болеют” педагогикой, есть студенты которые готовы строить во благо, есть адвокаты которые защищают. Но скажите, кто то этих людей спросил совета, отблагодарил, предложил должность? дерибанят те кто был у кормушки все времена и им плевать на шановных людей города, им дай порисоваться да попиарится что бы к корыту ближе, как железная леди Здолбунова, на пенсию пора а ей не ймется рулить. Мне кабак никто и никогда не дал бы построить в парке, но те кто построил при януковиче неплохо себя чувствует и сейчас, а почему? Все это притворство, все это не честно и лживо, показуха псевдопатриотов видна. А нужно лишь объединить людей которые готовы отдавать а не брать, они есть и их любят но их не зовут а сами они не напрашиваются по скромности что присуща честным людям. Мы должны помогать, работать, выручать, волноваться, и делать что то такое за что нас полюбят. Причем ничего не требуя взамен, ни кабаков в парках, ни магазинов у тротуаров, ни земли в блатном месте, ни кресел. Мы должны делать все до наоборот, когда люди нас будут уважать то решалам будет стыдно в город выйти. Тогда их не нужно будет пугать покрышками, они сгниют как класс.

 • Бовдур

  Вот послушайте что говорит “Маршал” важно донести эти слова тем кто рвется до корыта переступая через “Майдан” и чаяния простых людей, матерей, стариков, детей. Если Вы дерибанщики не сделаете выводы то помните “Маршал” идет к вам, скоро будет и с “подарками”. Кто не знает скажу он человек слова.
  https://www.youtube.com/watch?v=mE9vKXUsAC4

 • Микола Семенюк

  Все вірно! Зараз набагато є більше важливіших питань чим обговорювати “йолку”. Шановні війна іде!!!

  • Здолбунівсіті

   Якщо не на часі ОБГОВОРЮВАТИ йолку, то чому на часі було ВСТАНОВЛЮВАТИ її?

 • Олексій Козачок

  Як на мене, ці ялинки, і майданівська і наша – не символ падіння рівня культури і знецінення всіх естетичних цінностей як людства, так і українців зокрема.
  Так, я розумію що йде війна, і не війні не місце соплям та естетам, але ж …. схаменіться люди!
  Бридка і брутальна кричалка в стилі ультрас “Путін – х**о”, котра звучить із вуст інтелігентних старших людей, гарненьких дівчат або ж дітей – це ознака не революції а деградації. Ця фраза як сокира рубає всі спроби вчителів та батьків втирати дітям про вічне та світле, коли вони самі ж її кричать….
  І да, замість цього символізму, витрачайте цю арматуру та свій час на обладнання наприклад екранів на БТРи, або ж зробіть буржуйку, на Сході в степах холод ох і кусючий … в кінці-кінців, зробіть з цієї арматури лавочку або ж качелі дітям.

  P.S.: Мало хто з бійців нашого взводу також оцінив такий перформанс.

  • Юрій

   Майже повністю підтримую, окрім майданівської ялинки.

  • Микола Семенюк

   А Олексій не хоче поділитись з читачами хто його попросив дати такий коментар???

   • Олексію там в АТО мабуть видніше…

 • INNA

  Панове коментування перейде скоро у особисті образи, оскільки уже згадується про батьків та хто де працює, не варто цього робити адже коли ображають рідних це завжди невимовна образа.На рахунок так званої “йолки”, на мою думку, тут річ саме не в ній, а в тому хто її поставив і ставлення до цих особистостей.

 • Tatyana

  Навіщо так опускатись до рівня недалеких осіб? Який Європейський Союз? Хто таких КУЛЬТУРНИХ та ВИХОВАНИХ там чекає?

 • Віталій Поліщук

  Напередодні проїжджав біля адміністрації – два “могильщика” з комунального копають яму на клумбі!??!?!?!?!? Символізм???

  Поки визначаюсь із ставленням до цього символу є декілька питань до організаторів, якщо читають:
  1. Чому “йолка” сірого кольору?
  2. Хто створював в макет?
  3. Чи погоджували з власниками клумби, громадою – не самозванцями, а депутатами районної ради, які всеж таки мають право розписуватись за громаду?
  4. Чи плануєте поставити в кожній сільській раді і біля кожного державного органу – “щоб знали”?
  5. Чи плануєте повісити прапор ЛГБТ (співтовариство лесбіянок, геїв, бісексуалов и трансгендеров) та “Проти расизму”, щоб втерти носа Росії, де їх притисняють і показати які МИ Європейські?
  6. Коли поржавіє, хто буде фарбувати?
  7. До всіх питань – якщо ні то чого?

 • INNA

  Багато галасу з нічого

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама