Як власними руками зібрати сонячний колектор – рецепт рівненського Екоклубу

Loho-uvimknuРівненська громадська екологічна організація  Екоклуб в рамках проекту «Увімкни сонце – живи комфортно» видав практичний посібник зі спорудження сонячних колекторів для гарячої води та готовий поділитися!

У цій публікації можна знайти не лише інформацію про те, що таке сонячний колектор, його види та призначення. З її допомогою ви зможете самостійно виготовити та встановити такий колектор в домашніх умовах за невеликі кошти й безкоштовно користуватись гарячою водою.

Екоклуб готовий надати друкований варіант посібника усім бажаючим для розповсюдження серед інших громадських організацій, органів влади та усіх зацікавлених. Для того, аби отримати публікацію, надішліть лист на адресу office@ecoclubrivne.org з темою «Замовити посібник». У тексті листа зазначте:

– чим займається ваша організація;

– яким чином, серед якої аудиторії та в якому регіоні ви плануєте розповсюджувати посібник;

– яка кількість примірників вам потрібна;- на яку адресу та прізвище висилати посібник (обов’язково вкажіть контактний телефон);

– чи маєте можливість оплатити вартість пересилки (або маєте ідеї як передати вам посібники без грошей).

Або закачати електронний варіант kerivnitstvo

Аліна АрхипенкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети