Як тільки починається дощ, у здовбичан відключається електроенергія

halloween
Такі дивні метаморфози протягом останніх місяців почали часто виникати у с.Здовбиця. Жителі помітили, як тільки починався дощ, гроза – в оселях зникала електроенергія. До Здолбунів CITY дотелефонувались жителі району біля колишньої кінофікації й повідомили, що вже неодноразово потерпають від відключень. Мало того, вони викликали ремонтні бригади й спостерігали за їх діями. За словами очевидців, ремонтники чекали закінчення дощу, замінювали запобіжника й від’їжджали
.скарга електрикам (8)

Т.то, як припускають жителі села, усували лише маленьку частину проблеми, відновлюючи постачання енергії, але не вирішуючи глобально джерела й причин  її зникнення.

Ініціатива отримала продовження. Підприємець, що має торгову точку в центрі села, організувала збір підписів для звернення в Рівнеобленерго з проханням вплинути!!?? на їх Здолбунівський підрозділ, щоб відновити постачання електроенергії безперебійно і БЕЗПЕЧНО для жителів села. Зібрали 150 підписів з різних куточків села і зареєстрували заяву у енергетиків. Крапкою, певно, стало й те, що випускники святкували випуск при свічках.скарга електрикам (2)скарга електрикам (1) скарга електрикам (6) скарга електрикам (5) скарга електрикам (4) скарга електрикам (7) скарга електрикам (3)

До речі, багато хто із селян скаржиться на те, що не можуть дотелефонуватись до електриків, коли виникає в тому потреба. Можливо, вони всім офісом виїздять ялинки обрізати?

А от сайт Рівнеобленерго повідомляє телефони сучасно колл-центру, де охоче дадуть відповідь на ваші запитання. Протестуємо вказані телефончики, Здовбиця?рівнеобленерго

енергетики_телефони

До речі, той же сайт вказує, що ними управляє УКРАЇНСЬКА управляюча компанія. Переходимо на сайт управляючої компанії- читаємо: засновником є компанія з НІДЕРЛАНДІВ, заходимо на довідку УНІАН – компанію контролює РОСІЙСЬКИЙ бізнесмен Бабаков.власник рівнеобленерго_2 власник рівнеобленерго_1 власник рівнеобленергоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети