Як справедливо розподілити освітянську дотацію в районі

У понеділок, 2 березня, відбудеться спільна нарада представників місцевої влади, освітян, спеціалістів галузі, стосовно використання бюджетних коштів (субвенції), що виділяються з Держбюджету на освіту Здолбунівщини. Сьогодні, у цей непростий час, кожна бюджетна копійка має використовуватися максимально ефективно.

А оскільки бюджет – це те, що наповнює своїми податками громада, а не влада, то й громада в праві вирішувати, як її ресурс має розподілятися. Виставляю всім зацікавленим особам статистичні дані щодо стану справ в освітянській галузі Здолбунівщини. Прошу поширити цю інфу серед освітян району. Закликаю до обговорення і готовий відповісти на запитання, якщо в таблицях щось не зрозуміло. Пишіть, які дані ще потрібні для аналізу, спробую швидко знайти, але не обіцяю.

P.S. Особливо звертаю увагу на останню колонку останньої таблиці. Виявляється, якщо рахувати “по чесному”, за формулою, то найбільше недофінансовується моя рідна Здовбицька школа (на майже 3 млн. грн., або 42,7%)…

Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА

аналіз витрат ЗОШ (2) аналіз витрат ЗОШ (1) аналіз витрат ЗОШ (4) аналіз витрат ЗОШ (5) аналіз витрат ЗОШ (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети