Як школи Здолбунівщини чистоту та порядок наводили

До місячника благоустрою та озеленення населених пунктів району приєдналися всі загальноосвітні навчальні заклади району.
Так, у всіх школах працівниками та учнями повністю проведено благоустрій шкільного подвір’я, пришкільних садків; упорядковано спортивні майданчики, приведено у належний санітарний стан бігові доріжки; облаштовано клумби та впорядковано квітники на території закладів.

Очищено від сміття 900 м 2 берегу Мізоцького ставка. Прибрано місце відпочинку у лісосмузі біля кар’єру цегельного заводу.
Працівниками Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів спільно з громадськими активістами села вивезено сміття із території кладовищ.
Учнями 10 класу Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на уроках трудового навчання за допомогою вчителя було виготовлено бетонний смітник, який встановлено біля автобусної зупинки.
Учнями здійснено прибирання та облагородження меморіальних комплексів села, обелісків, могил невідомим солдатам та пам’ятників борцям за Україну.
Як школи Здолбунівщини чистоту та порядок наводили
Окультурено та впорядковано джерела «Біля Кузні», «Кринька», джерела по вулиці Віли, очищено від сміття берег річки Усті, Кам’янки, Піщанки, урочища «Крейда», «Шуляків жолоб».
Проведено акцію «Посади дерево» у Бущанській, Уїздецькій загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, Здолбунівських загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів № 1, 3, Мізоцькому навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей».
У Бущанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів активізовано роботу господарської комісії шкільного об’єднання «Берегиня».
По школам організовано і проведено конкурси малюнків, години спілкування, усні журнали, інформаційні години, круглі столи, вікторини, інтелектуальні ігри, виступи шкільних агітбригад на екологічну тематику.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети