Як себе поводити у державному медичному супермаркеті

Ви прийшли до державного медичного закладу і у вас ВИМАГАЮТЬ благодійні внески? Дивіться відео – рецепт як поводити себе у такій ситуації.

ВІДЕО: У головній ролі – голос медпрацівника Рівненського діагностичного центру – комунального закладу Рівненської обласної ради
Однак якщо ви маєте можливість і бажання допомогти добровільно закладу медицини, спорту, мистецтва чи будь-якому іншому, то звісно – це справа особиста, добровільна і благородна.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети