Як розселилися на Рівненщині 52 тисячі переселених осіб

З 24 лютого до 4-го травня у Рівненській області розселили 52 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Більшість з них – в приватних оселях. Переселенці по області розподілилися більш пропорційно, аніж на Волині. У південних громадах регіону кількість ВПО сягнула 11% усього населення, тоді як на межі з Білоруссю люди селилися рідко.

Дані про розселення внутрішньо переміщених осіб надали «Силі правди» у Рівненській обласній військовій адміністрації.

Станом на 4-те травня область розселила загалом 52 тисячі осіб. 88% (46 104 особи) оселилися у приватних закладах, ще 5,5% (2891) – у комунальних закладах, 3,8% (2021) – у державних закладах, решта – в закладах інших суб’єктів господарювання. В абсолютних числах найбільше людей, звісно, прийняв обласний центр та сусідні громади. У Рівненському районі розселилося загалом 29,9 тисяч осіб.

Другий за кількістю прийнятих ВПО – Дубенський район – понад 11 тисяч осіб. Загалом на Рівненський та Дубенський район припало 78% розселених в області внутрішньо переміщених осіб.

Значно рідше люди їхали в північні райони, які межують з Білоруссю. У Сарненському районі розселили 7157 осіб, а у Вараському – майже 4 тисячі.

В абсолютних числах найбільше людей прийняла Рівненська міська громада (понад 10,25 тисяч), а це приблизно стільки ж як 4% постійного населення. Острозька міська громада розселила 2803 особи, Сарненська – 2775, Дубенська – 2502, Березнівська – 2436, Костопільська – 2154, а Здолбунівська – 1902. Найменше ВПО розселила Ярославицька сільська громада на Дубенщині (47 осіб), а також сусідня з Білоруссю Старосільська громада (52 особи).

Діана КравченкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети