Як розібратись в призначеній субсидії

розясненняБлизько 10000 сімей Здолбунівщини подали на субсидію необхідні документи. Попри довге очікування відповіді, жителі отримують в порядку черги, повідомлення про її надання. І ось документ на руках – що ж з ним робити? Як платити за комунальні послуги?
Субсидія

Нарахування за газ.
Для кожного обсяг норми персональний. Він вираховується від кожної приписаної людини і площі що опалюватиметься. Візьмемо для прикладу дане повідомлення.Повідомлення В місяць я повинна використовувати 290,6 куб.м (вказано з правого боку повідомлення). Об”єм у жовтні що я використала на отоплення 161,56 куб.м -вартувало б мені це 581,62. і додаємо газ який рахується з лічильником на приготування їжі. – 27 куб.м -97,20 грн. В загальному я мала б сплатити 678,92 грн, та виходячи з субсидії повинна сплатити 38,36 грн. Якщо ви раптом на 1 куб більше газу спалили, то він коштуватиме 7,2 грн. В такому випадку я сплачую 38,36 (за 290 куб.м навіть якщо спалила менше) і + 7,20 за кожен наступний кубометр.

Нарахування за воду.
Норма встановлена 4 куби на одну особу незалежно від віку особи. Так як в мене в будинку приписано 3 людини то норма 12 куб.м. За водопостачання і водовідведення я мала б сплатити 119,52 грн. Платитиму 6,75 грн. Ця сума може бути іншою, якщо у вас нема лічильника, є газовий нагрівач чи гаряча вода. Та щомісячна обов”язкова плата  вказана в повідомленні. Вода

 

Нарахування за електроенергію.
Якщо у вас є водонагрівач то норма електроенергії 120 КВт, якщо його у вас нема- 90 КВт. За кожну наступну особу +30 КВт . У мене в повідомленні на фото вище видно – норма 180 КВт. Чому? Я маю водонагрівач -120 КВт і нас троє приписаних осіб. тому 120 + 30+30 = 180 КВт за які я мала б сплатити 108,72 грн. Заплачу 6,14грн.

Обов”язкову частку до сплати за комунальні послуги нараховують індивідуально згідно ваших доходів. Об”єм норми газу відносно житлової площі, кількості осіб та доходу. В наш час нехтувати закликом оформити субсидію- просто безглуздо. Варто подати документи і терпеливо з розумінням очікувати свого повідомлення.

Дякую за роз”яснення головному спеціалісту прийняття рішень та систематизованої обробки управління соціального захисту населення – Трішиній О.В.спеціалістВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети