. Як розібратись в призначеній субсидії | Здолбунів City

Як розібратись в призначеній субсидії

розясненняБлизько 10000 сімей Здолбунівщини подали на субсидію необхідні документи. Попри довге очікування відповіді, жителі отримують в порядку черги, повідомлення про її надання. І ось документ на руках – що ж з ним робити? Як платити за комунальні послуги?
Субсидія

Нарахування за газ.
Для кожного обсяг норми персональний. Він вираховується від кожної приписаної людини і площі що опалюватиметься. Візьмемо для прикладу дане повідомлення.Повідомлення В місяць я повинна використовувати 290,6 куб.м (вказано з правого боку повідомлення). Об”єм у жовтні що я використала на отоплення 161,56 куб.м -вартувало б мені це 581,62. і додаємо газ який рахується з лічильником на приготування їжі. – 27 куб.м -97,20 грн. В загальному я мала б сплатити 678,92 грн, та виходячи з субсидії повинна сплатити 38,36 грн. Якщо ви раптом на 1 куб більше газу спалили, то він коштуватиме 7,2 грн. В такому випадку я сплачую 38,36 (за 290 куб.м навіть якщо спалила менше) і + 7,20 за кожен наступний кубометр.

Нарахування за воду.
Норма встановлена 4 куби на одну особу незалежно від віку особи. Так як в мене в будинку приписано 3 людини то норма 12 куб.м. За водопостачання і водовідведення я мала б сплатити 119,52 грн. Платитиму 6,75 грн. Ця сума може бути іншою, якщо у вас нема лічильника, є газовий нагрівач чи гаряча вода. Та щомісячна обов”язкова плата  вказана в повідомленні. Вода

 

Нарахування за електроенергію.
Якщо у вас є водонагрівач то норма електроенергії 120 КВт, якщо його у вас нема- 90 КВт. За кожну наступну особу +30 КВт . У мене в повідомленні на фото вище видно – норма 180 КВт. Чому? Я маю водонагрівач -120 КВт і нас троє приписаних осіб. тому 120 + 30+30 = 180 КВт за які я мала б сплатити 108,72 грн. Заплачу 6,14грн.

Обов”язкову частку до сплати за комунальні послуги нараховують індивідуально згідно ваших доходів. Об”єм норми газу відносно житлової площі, кількості осіб та доходу. В наш час нехтувати закликом оформити субсидію- просто безглуздо. Варто подати документи і терпеливо з розумінням очікувати свого повідомлення.

Дякую за роз”яснення головному спеціалісту прийняття рішень та систематизованої обробки управління соціального захисту населення – Трішиній О.В.спеціаліст

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • c.k.

  не розумію чи я все правильно зрозумів в даному випадку, тобто, виходить, сім’я з 3-х членів за місяць за воду, газ, електроенергію сплачує всього 51 грн? чи правильно це

  • Здолбунівсіті

   Так, в даному випадку субсидія розрахована і видно відсоток 3,3% від суми доходів громадян треба сплатити за послуги, тому 51 грн. Все правильно.

 • INNA

  Дуже корисна стаття. Дякую

 • Катерина

  Дайте, будь ласка, роз’яснення по субсидії для будинків з котлами, бо щось не дуже зрозуміло про соціальну норму та об’єм спожитого газу.

  • Ольга Ферар

   перший рядок по спожитому газу-на отоплення. В моєму випадку це 161,56 куб.м на суму 581,62.
   Нижній на приготування їжі.
   Норму споживання вираховують за формулою кожному персонально в залежності від площі та інших факторів і пишуть збоку квитанції. В мене 290,6 за них я повинна сплатити 38.36. якщо натоплю більше то куб буде по 7,20грн.

 • Кристина Гуменяк

  Дайте будь ласка розяснення по нарахування субсидії на електроенергію,якшо я використала електроенергії більше ніж передбачає субсидія то по якому з двох тарифів я повинна сплачувати?

  • Ольга Ферар

   0,789 за 1 квт

 • Ярослав ололо
 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама