Як проводить час православна молодь Здолбунівщини?

Сьогодення – це різноманітність. Різноманітність в тому плані, що перед нами постає широке коло речей, в яких ми повинні розібратися, а також вибрати ті, які будуть корисні для нашого розвитку. В сучасному світі в колах прогресивної молоді панують досить хороші позиції. Зараз модно бути розвиненим, читаючим, мати свою думку, брати участь в обговореннях та дискусіях. Ці аспекти творять особистість, ту особистість, яка так потрібна сьогодні нашій державі в складні часи. Важливою стороною особистості є духовність. Добре, коли людина має певні духовні цінності, і коли ці цінності побудовані на основах Православ’я та традиціях Церкви. В церкві – мораль, Церква – це люди, а висновок такий: церковних людей поважають і цінують, бо у них є моральні принципи через які вони не переступають. Тому, виховання тієї моралі повинне відбуватись з дитинства, а підтримка цих зернин особливо важлива у юному віці, коли формується особистість. І наш Здолбунівський край є прогресивним у цьому плані. Відділ розвитку духовності серед молоді Здолбунівського благочиння та його керівник – прот. Юрій Линка плідно працюють для того, щоб об’єднати молодих людей, які прагнуть розвитку у лоні Церкви в активну спільноту, яка виховує прогресивну молодь на теренах Здолбунівщини.
І ось уже вчетверте з 13 по 16 липня відбувався з’їзд православної молоді Здолбунівського району. Хлібом та сіллю зустріли нас жителі с. Мости, села, в якому мальовничі лісові пейзажі, свіже повітря та тихі вечори дають змогу насолодитися спілкуванням, піснею біля вогнища, і просто єднанням з природою. Перед з’їздом благочинний по Здолбунівському району, прот. Олександр Карпюк очолив молебень перед початком усякого доброго діла під час якого були присутні близько 100 молодих людей.
Протягом з’їзду молодь мала змогу поспілкуватись між собою, подискутувати після лекцій. Цього року теми лекцій були присвячені 1000-літтю представлення князя Володимира Великого, святості у Церкві, святим православним воїнам та військовому зобов’язанню, сучасному Православ’ю в Україні. Захоплюючими та інтригуючими були спортивні змагання, кулінарний конкурс та брейн-ринг на церковну тематику. Увечері – всі біля вогнища, тут – і народні пісні, і духовні псалми. Після цього ще раз переконуєшся у тому, що українська нація найспівучіша у світі.
Традицією стає проведення хресного ходу за участі православної молоді до урочища «Ринва» – гідрологічної пам’ятки місцевого значення. Тут звершується водосвятний молебень, після чого читають молитву святому рівноапостольному князю Володимиру, а потім освяченою водою окроплюють молодь.

Останній день з’їзду був, напевне, найсумнішим. Ніхто не хотів роз’їжджатись, навіть були прохання продовжити ще хоч на день нашу зустріч. Після подячного молебню на урочистому зібранні благочинний, прот. Олександр Карпюк нагородив найактивніших учасників з’їзду, а також вручив кожному сертифікат учасника. Традиційно у книзі відгуків, молоді люди написали свої враження від з’їзду і побажання щодо наступних зустрічей. Прочитуючи ті слова, у наших священиків з’являлася посмішка на обличчі – ці люди недарма доклали зусиль, а це – найголовніше.
Дякуємо організаторам та учасникам з’їзду за теплу, привітну та дружню атмосферу.
За інформацією Сергія ЯрошевичаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети