Як працюють комунальні підприємства Здолбунова

На останній сесії міської ради, одним із важливих пунктів був розгляд питання, яке знаходилось на контролі міської ради, про роботу комунальних служб міста. Пропонуємо вам ознайомитись із третьою частиною доповіді заступника міського голови Здолбунова О.О.Палія.

01.11.2011 було зареєстроване комунальне підприємство «Здолбунівське», на баланс якого, на сьогоднішній день, передані дороги, контейнерні майданчики, інформаційні дошки, кладовища та мережі вуличного освітлення.

         Протягом 2011-2013 років у районній газеті систематично висвітлювалась інформація під рубрикою «Чим живе місто», також ця інформація  надавалась на офіційній веб-сторінці Здолбунівської міської ради(було б добре посилання дати, а то, як не шукаємо, ніяк знайти не можемо на сайті– прим.ЗС)

         У 2012 році були проведені процедури тендерної закупівлі КП «Здолбунівське» сміттєвоза. На жаль, кошти  на придбання сміттєвоза  були  перераховані Державним казначейством тільки у лютому 2013 року.

         У планах закупівель техніки на 2013 рік для КП «Здолбунівське» згідно рішення міської ради стоїть  придбання  автомобіля-піскорозкидача та ще одного  автомобіля-сміттєвоза.

У порядку контролю рішення   від 16.03.2011 №92 «Про стан роботи комунальних  служб міста  по забезпеченню належного надання послуг населенню, якісного обслуговування житлового фонду, благоустрою міста та завдання по покращенню їх роботи» на засіданні виконавчого комітету у листопаді 2011 року були заслухані керівники комунальних підприємств міста про проведену роботу та прийнято відповідне рішення. (Яке рішення? – прим.ЗС)

КП «Здолбунівводоканал».

Відповідно до плану виконання цього рішення підприємством:

– забезпечено обслуговування та повірка приладів обліку води за рахунок коштів підприємства;

– організований контроль  за виконанням  звернень громадян.

За 2012 рік на підприємство надійшло 165 письмових звернень громадян, що на 27 відсотків менше, ніж у 2011 році /225 звернень/, з них 16 колективних звернень.

Крім того, особисто прийшли на прийом до директора 93 громадянина.

Повторних звернень за 2012 рік не надходило.

У графіках прийому громадян передбачений прийом у позаробочий час та вихідні дні.

Оптимізований  штат працівників  апарату  управління.

Станом на сьогоднішній день:

– залишився не проплаченим останній етап виконання  робіт по  виготовленню проектно-кошторисної документації на будівництво каналізаційних очисних споруд у сумі 14,186 тис.грн;

– документація на прокладання другої нитки водопроводу на селище Цементників (яке селище в складі міста? – прим.ЗС) включена до ряду державних та регіональних програм, але фінансування  відсутнє.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети