Як працювали будинки культури перше півріччя 2015 року

моніторинг БКЧи стала робота наших клубів та сільських будинків культури  більш ефективною? Таке питання поставила перед собою робоча група у складі заступника голови райдержадміністрації Миколи  Орлова, начальника відділу культури і туризму Елеонори Стеценко та провідного методиста Здолбунівського районного будинку культури Валентини Теребійчук,  відвідавши  нещодавно окремі заклади культури району.  Відтак побували у районному будинку культури, який є методичним центром для сільських установ, проаналізували  текстові звіти  останніх про роботу за перше півріччя.

 Також  відвідали  Здолбунівський міський клуб, де ознайомились з діяльністю      рок-гурту «Жнива», який має широку популярність серед жителів мікрорайону цементників. До слова, аматорський гурт веде активну концертну діяльність, нещодавно випустив кліп з патріотичною авторською піснею, бере участь у фестивалях поза межами Здолбунівщини, спілкується зі своїми фанами, створивши сторінку у  Фейсбуці.

Разом з тим, оглянувши клуб та його матеріальну базу  важко не дійти висновку, що приміщення нагально потребує ремонту, оновлення одягу сцени, обладнання та меблів аби бути комфортним для відвідування та занять.моніторинг уїздці

 Побувавши у будинку культури села Уїздці приємно було констатувати,  що не дивлячись на фінансові труднощі вирішується головна проблема закладу – розпочато ремонт покрівлі, а також за кошти благодійника замінено вікна головного фасаду на суму понад 19 тис. грн. А ще учасники робочої групи  поспілкувались з сільськими дітьми, які були на репетиції з підготовки  свята «Літні гуляння в Уїздцях». Отож, не на словах, а на ділі працівники  закладу доводять, що займаються з дітьми в період літніх канікул.

 звітВже стало системою для  закладів культури висвітлювати в місцевих ЗМІ та через Інтернет-ресурси  проведені культурно-масові заходи, вагомі мистецькі події та акції.  Аби громада могла зповна оцінити роботу наших клубів та будинків культури розміщуємо текстові зміти про роботу за І півріччя.

Загалом в поданих звітах йдеться про проведені культурно-дозвіллєві заходи, про діяльність клубних формувань, гуртків, творчих колективів, проведення вечорів відпочинку для молоді, про залучення додаткових коштів  від оренди приміщень та платних послуг. Традиційно  значна увага приділялась відзначенню загальнодержавних свят, пам’ ятних дат і подй, а також мистецьким заходам, спрямованим на патріотичне виховання та популяризацію національної культури.  Це різдвяно-новорічні  віншування, заходи з нагоди  Дня Соборності України, 19-ї річниці Конституції України.

 Вшановуючи подвиг учасників Революції Гідності та увічнюючи пам’ять Героїв Небесної Сотні організовано громадські акції, тематичні концерти. Традиційно відзначено 201-у річницю від дня народження Т. Г. Шевченка. Практично всі клубні заклади провели майстер-класи з писанкарства в рамках інтерактивної мистецької акції «Великодня писанка – тисячолітній код української нації», а також заходи  відзначення Дня пам’яті та примирення, 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі.  В установах відновлено святкування Дня Героїв та Міжнародного Дня захисту дітей.  Задля змістовного відпочинку дітей проведено ряд тематичних ігрових програм, в багатьох селах проведено традиційне свято Івана Купала.

 Також цьогоріч творчі аматорські колективи захистили свої звання «народний», «зразковий» та незважаючи на фінансові труднощі стали учасниками районних, обласних та всеукраїнських мистецьких подій, гідно представляючи Здолбунівський край. Отож, чекаємо від громади зворотнього зв’язку, вражень, зауважень та пропозицій щодо покращення роботи закладів культури. 

Елла Стецененко, начальник відділу культури і туризму Здолбунівської РДА

Перша частина звітів

білашів (1) білашів (2) білашів (3) богдашів (1) богдашів (2) будераж (1) будераж (2)будераж (3) Глинськ (1) Глинськ (2) Глинськ (3) здолбунів (1)здолбунів (2) здолбунів (3) зелений дуб (1) зелений дуб (2) зелений дуб (3) мости (1) мости (2) мости (3) нова мощаниця (1)пятигори (1) пятигори (2) пятигори (3) спасів (1) спасів (2) стара мощаниця (1) стара мощаниця (2) стара мощаниця (3) стеблівка (1)стеблівка (2) стеблівка (3) степанівка (1) степанівка (2) степанівка (3)ступно (1) ступно (2) ступно (3) уїздці (1) уїздці (2) уїздці (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети