Як працювала промисловість району у 2012 році

Складаючи програму соціально-економічного розвитку на цей рік, Здолбунівська адміністрація підвела підсумки роботи у попередньому. Ось які справи у промисловості. На промислових підприємствах району обсяг виробництва в порівняльних цінах за січень-жовтень 2012 року порівняно з відповідним періодом минулого року зменшився на  7,9 відсотка і становить 480,1 млн. грн. Обсяг реалізованої промислової продукції з початку 2012 року склав 491,9 млн.грн., що на 1,3 відсотка менше показника 2011 року. Частка району в обласному обсязі реалізації продукції  склала 5,2 відсотка (за відповідний період 2011 року – 4,9 відсотка). За основними видами промислової продукції нарощено виробництво плівки поліетиленової на 30,9 відсотка, мішків та пакетів з полімерів етилену на 14,8 відсотка, вузлів та деталей для автомобілів на 40,3 відсотка, плитки тротуарної та аналогічних виробів з цементу в 46 відсотків, деталей до печей та пальників в 3,8 раза більше.

У зв’язку із скороченням обсягів реалізації продукції зменшились обсяги виробництва цементу на 9,3 відсотка (825,0 тис. тонн проти 909,9 тис. тонн у 2011 році), цегли керамічної невогнетривкої на 26,3 відсотка (1,4 млн. шт. умовної цегли проти 1,9 млн. шт. умовної цегли у 2011 році), послуг з виливки чавуну на 53 відсотки (12,4 тонн проти 26,4 тонн у 2011 році).

З червня 2012 року припинено виробничу діяльність на ТОВ «Поліхім».

         Разом з тим, на промислових підприємствах району продовжується реалізація передбачених програмою заходів щодо технічного переоснащення та налагодження нових конкурентноспроможних виробництв, запровадження сучасних технологій із залученням інвестицій з різних джерел фінансування.

         З початку 2012 року у промисловості району освоєно майже 135 млн. грн. інвестиційних коштів.

         Найбільші обсяги інвестицій спрямовано на розвиток підприємств будівельної галузі.

         До кінця 2012 року на підприємстві планується ввести в експлуатацію комплекс систем для використання палива, яке вироблятиметься з твердих побутових відходів, що дозволить зекономити до 40 відсотків вугілля. На реалізацію проекту планується використати 2,6 млн. євро.

         Складовою частиною всіх інвестиційних проектів, що реалізуються ПАТ «Волинь-Цемент» є захист навколишнього природного середовища.

         Проведені заходи з охорони довкілля забезпечують отримання підприємством впродовж останніх років поспіль звання лауреата Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» в номінації «Впровадження екологічно чистого виробництва».

У ТзОВ «Волинь-шифер» на даний час експлуатується технологічна лінія з випуску вібропресованих виробів (бруківки), а також виготовлення бордюр та блоків.

Використано 6,8 млн.грн. власних коштів та 6 млн.грн. кредитних ресурсів.

Проектна потужність – 180 тис.кв.м в рік. На цей час підприємство завантажено лише на 20 відсотків по причині відсутності ринків збуту продукції.

За результатами регіонального етапу щорічного конкурсу «100 кращих товарів України» ТзОВ «Волинь-шифер» зайняло друге місце у номінації «Промислові товари для населення» за результатами роботи за 2011 рік.

Виробництво будівельної керамічної невогнетривкої цегли з травня 2012 року здійснює ТОВ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів».

Товариством орендуються основні засоби ТОВ «Цегельний завод», який створений на базі ВАТ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів».

З метою економії фінансових ресурсів, зменшення частки вартості енергоносіїв в собівартості продукції виробничий процес з травня 2011 року переведено на вугільне паливо.

Підприємство має проблему з відсутністю ринків збуту продукції.

Постановою Господарського суду Рівненської області визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру щодо ВАТ «Укрцемремонт».

Ухвалами Господарського суду Рівненської області порушено справи про банкрутство та введено процедуру розпорядження майном щодо АВКТ ВТ «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій», ВАТ «Здолбунівський завод продовольчих товарів», ВАТ «Здолбунівський завод нестандартного обладнання» (з вересня 2011 року введено процедуру санації підприємства).

ВАТ «Здолбунівський завод нестандартного обладнання» – на час санації продовжує виробництво продукції. З початку 2012 року підприємством виготовлено вузлів та деталей до автомобілів на суму 476,4 тис. грн., що на 40,3 відсотка більше відповідного періоду минулого року.

На ПрАТ «Здолбунівський завод пластмасових виробів «Іскра» з метою стабілізації виробничих процесів проведено модернізацію обладнання (закуплено нові комплектуючі до одношнекової плівкової машини).

Керівництво підприємства проводить відповідну роботу щодо розширення сфери діяльності та збільшення кола замовників своєї продукції.

Протягом січня-жовтня 2012 року ТОВ «Укрцемремонт Здолбунів»  виготовлено продукції (за усіма її видами) на суму 10,7 млн. грн., що на 45,9 відсотка більше відповідного періоду минулого року. Це, в основному, досягнуто за рахунок виготовлення великогабаритного цементного устаткування (обичайок, трубошнеків) та запасних частин до нього.

В другому кварталі 2012 року підприємством закінчено ремонт обертової печі та холодильника з усіма додатковими роботами на Криворізькому цементному заводі.

У 2012 році на придбання нового устаткування, машин, інвентаря підприємством використано 1,3 млн. грн.. власних коштів.*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети