. Як подолати воронячий хор у парку? | Здолбунів City

Як подолати воронячий хор у парку?

Парк відпочинку по вул.Грушевського перетворюється лише на бігові доріжки під час “воронячих бомбардувань” і місце для колискових від ворон дітям, яких мамочки за звичкою хочуть вивести на свіже повітря.

Незабаром у парку має з’явитися ще і новий дитячий майданчик. Чи буде в ньому зручно дітям під акорди воронячих танців і співів на деревах?

Ми поцікавились які існують способи, щоб парк залишився людям, а не воронам. Основні варіанти вийшли такими:

  1. Обрізати високі крони дерев.
  2. Збити воронячі гнізда.
  3. Відлякувачі птахів


1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 4,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Disqus

    Я давно говорив що обрізати гілки треба по руху алей тобто зрізати усе що по горизонталі розрослось над головами прохожих. Саме дерево до крони та крону стригти вертикально зі сторони доріжок. Тоді ворона не гадитиме на голови прохожим. Лавки де сидять люди треба поробити з капелюхами бляшаними тоді можна буде сидіти в любий час навіть дощовий. Дві труби гнуті доверху наперед з закріпленими листами бляхи. Це робится не так затратно але робится, дерева впорядковуються у першу чергу спеціалістами які з крон формують місця де птаха не сяде над головами.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама