Як підприємцю здійснювати продаж пива без порушень?

Фізичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування обліку та звітності мають право здійснювати реалізацію пива без придбання торгового патенту, а також без застосування реєстратора розрахункових операцій (касового апарата) та розрахункових книжок.

Ті підприємці, які обрали для себе загальну систему оподаткування, для торгівлі пивом повинні отримати торговий патент. Крім того, у разі, якщо така торгівля здійснюватиметься за готівку, суб’єкти господарювання зобов’язані провадити такі операції через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів. У деяких чітко передбачених законом випадках допускається застосування зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок замість касових апаратів.

Крім того, «загальносистемники» є платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Разом з тим, всім підприємцям, незалежно від обраної ними системи оподаткування, слід пам’ятати про обмеження, встановлені для торгівців хмільними напоями. Так, забороняється продаж пива (крім безалкогольного) особам, які не досягли 18 років. Крім того, не дозволяється його реалізація у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, а також у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами. Забороняється продаж пива з торгових автоматів, з рук та у невизначених для цього місцях торгівлі.

Продавець пива (крім безалкогольного) зобов’язаний побачити у покупця паспорт або інші документи, які підтверджують його вік. У разі відмови покупця надати такий документ, продаж хмільного напою такій особі забороняється.

 Рівненська ДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети