Як передплатити не існуючу газету

Приблизно з такими запитання дзвонять на наш редакційний номер мешканці міста, представники бюджетних установ (садочки, школи). Питають чи ми часом не перейменувались в таке собі Дзеркало Здолбунівщини. І коли вже це запитання сьогодні повторилось тричі ми вирішили зясувати в чому причина. Виявляється за давньою адміністративною звичкою почали надходити дивні рекомендації щодо передплати нової газети, тож разом із “Ниттям за Життям” рекомендують передплачувати ще одну Дзеркало Здолбунівщини. Але..в очі її ніхто ще не бачив!! Т.то газети ще немає, а передплачувати її вже бажано. Ми перевірили в каталозі місцевих видань і знайшли там від руки дописану червоним кольором назву цієї газети. Дійсно переплата на неї оголошена. Тож даємо відповідь усім, хто задавав нам запитання:

МИ не перейменовувались і так і називаємось Здолбунів CITY

ЗА нас ніхто і ніколи не буде настійливо рекомендувати щоб нашу газету передплатили бо ми є рупором громадськості, а не провладною моською

Передплачувати газету яку в очі ніхто не бачив то справа ваша і вибір за вами, але памятайте про кота в мішку

МИ ЗА здорову конкуренцію серед ЗМІ і будь які прояви адмін сприяння для будь-якого ЗМІ будемо оцінювати як корупцію

За нашою інформацією, один із колишніх працівників комунальної провладної газети і став засновником нового видання.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети